71 - SzelenceNagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 1500 körül, bronz, vésett díszítéssel, 2,5*7,5*4 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 75,000.00 - 120,000.00
72 - PohárNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 170,000.00 - 240,000.00
73 - SzelenceNagyhazi Gallery
flamand, 17. sz., faragott diófa, foghúzás ábrázolással, 3*9*6,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 110,000.00
74 - ÁgymelegítoNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 80,000.00 - 120,000.00
76 - KupaNagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, ónozott vörösréz, m: 25 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 100,000.00
77 - KancsóNagyhazi Gallery
Balkán, 1800 körül, kalapált vörösréz és kovácsoltvas, m: 59 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00 - 95,000.00
79 - KancsóNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00 - 40,000.00
80 - KiöntoedényNagyhazi Gallery
flamand, 16. sz., öntött bronz, trébelt vörösréz, m: 25 cm; d: 28 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00