504
505
506
507
508
602
603
604
7061 -
10 Cèntims. SINDICAT AGRICOLA ´BAIX SEGRE´ GRANJA D´ESCARP. Cartón. (Muy usado). BC.
7062 -
1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. de GRANOLLERS. Serie A. AT-1175; T-1355. EBC+.
1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. de GRANOLLERS. Serie A. AT-1175; T-1355. EBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
7063 -
25 Cèntims. GRATALLOPS. Sobre chapa de latón. RARÍSIMA. AT-1194. MBC.
25 Cèntims. GRATALLOPS. Sobre chapa de latón. RARÍSIMA. AT-1194. MBC. PESETA SYSTEM: LOCAL ISSUES OF THE CIVIL WAR
7064 -
25 Cèntims. Maig 1937. Aj. de GUALBA. Turró no cataloga esta variante. Sin numeración. AT-1197; T-13
7065 -
1 Pesseta. Maig 1937. GUARDIOLA DE BERGA. ESCASO. AT-1204; T-1378. ESB-.
1 Pesseta. Maig 1937. GUARDIOLA DE BERGA. ESCASO. AT-1204; T-1378. ESB-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
7066 -
1 Pesseta. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. (Sucio). ESCASO. AT-1209; T-1386. MBC.
1 Pesseta. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. (Sucio). ESCASO. AT-1209; T-1386. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
7067 -
50 Cèntims. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. ESCASO. AT-1210; T-1387. SC.
50 Cèntims. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. ESCASO. AT-1210; T-1387. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
7068 -
25 Cèntims. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. ESCASO. AT-1211; T-1388. SC.
25 Cèntims. 7 Agost 1937. Aj. dels GUIAMETS. ESCASO. AT-1211; T-1388. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
7069 -
50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de GUISSONA. Signatura estampillada en rojo, sello tampón rojo (Algo suci
7070 -
1 Pesseta. C.M. de HORTA DE TERRA ALTA. Cartón. RARO. AT-1235; T-1412. MBC+.
1 Pesseta. C.M. de HORTA DE TERRA ALTA. Cartón. RARO. AT-1235; T-1412. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
504
505
506
507
508
602
603
604