206 - SWEDISH CERAMICAuktionskammaren.se
5 CREMEKOPPAR MED FAT, ROSA LYSTERGLASYR MED BLOMDEKOR, RAKSTÄMPLADE, RÖRSTRAND, TIDIGT 1800-TAL, (EN KOPP MED SPRICKA, SMÄRRE NAGG)
208 - SWEDISH CERAMICAuktionskammaren.se
YTTERFODER, MARMORIMITERAD GLASYR, DEKOR AV TOFSAR I RELIEF, RÖRSTRAND, JUGEND TIDIGT 1900-TAL, H18, D21 (SMÄRRE GLASYRNAGG)
235 - CLOCKS & WATCHES 2Auktionskammaren.se
239 - CLOCKS & WATCHES 2Auktionskammaren.se