452 - MISCELLANEOUS 3Auktionskammaren.se
BRICKA, PLÄTER, OVAL, KANT MED PÄRLSTAVSDEKOR, 2 HÄNKLAR, BRICKANS MITT MED GRAVERAD VAPENDEKOR, 1800-TAL , D45, L72
455 - MISCELLANEOUS 3Auktionskammaren.se
MINIATYRMÅLNING, SIGN. M DAWE ?, ROKOKOFIGURER I PASTORALT LANDSKAP, RAM I ELFENBEN MED DEKOR AV BLAD, 18/1900-TAL,16X24
461 - MISCELLANEOUS 3Auktionskammaren.se
1 PAR LJUSSTAKAR, MÄSSING, RUND FOT MED AKANTUSDEKOR I RELIEF, RUND RÄFFLAD STAM, LÖSA LJUSMANSCHETTER, EMPIR, TIDIGT 1800-TAL, H25