3568 - Lote 8 monedas 10 Céntimos de Real. 1855, 1856, 1858 a 1860, 1862 y 1863 (2). SEGOVIA. Cal-601, 602,Soler & Llach
Lote 8 monedas 10 Céntimos de Real. 1855, 1856, 1858 a 1860, 1862 y 1863 (2). SEGOVIA. Cal-601, 602, 604/606, 608 y 609. MBC+ a EBC.
Bidding Has ConcludedStart Price : 180.00