21 - Bernáth Aurél (1895-1982) - Graphik-mapMû-Terem Gallery
<div align=justify>A mappa mérete: 42,5 x 34 cm Sablonnyomat, tus, szén, aranyfesték, papír
1. Zuhanás és ki...
Bidding Has ConcludedStart Price : 7,500,000.00 | Estimate : 7,500,000.00 - 7,500,000.01
22 - Pór Bertalan (1880-1964) - Falusi házakMû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 53,5x67 cm Jelezve jobbra lent: Pór 1925
BÁV 30. aukció, 278. tétel
Kiáll...
Bidding Has ConcludedStart Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01
46 - Korniss Dezso (1908-1984) - HorizontáliMû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon farostlemezen, 27,5x27,5 cm Jelzés nélkül
Bidding Has ConcludedStart Price : 2,000,000.00 | Estimate : 2,000,000.00 - 2,000,000.01
48 - Ámos Imre (1907-1944) - Kettos portré, Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 80,5x70 cm Jelezve jobbra lent: Amos 1935
Bidding Has ConcludedStart Price : 2,800,000.00 | Estimate : 2,800,000.00 - 2,800,000.01
50 - Bálint Endre (1914-1986) - Lovak, 1962Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, fa, 12,2x76,4 cm Jelezve hátoldalon: Verának Bandi 962 XII. 24.
Bidding Has ConcludedStart Price : 2,200,000.00 | Estimate : 2,200,000.00 - 2,200,000.01