Autumn Auction

Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
Zórád Géza (1896-1959) - Szajna-part, 11 - Zórád Géza (1896-1959) - Szajna-part, 1
Mû-Terem Gallery
Start Price : 50,000.00 | Estimate : 50,000.00 - 50,000.01

Faragó Géza (1877-1928) - Apró baleset2 - Faragó Géza (1877-1928) - Apró baleset
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 35x27 cm Jelezve jobbra középen: Faragó Paris 291 EUR</div>
Start Price : 80,000.00 | Estimate : 80,000.00 - 80,000.01

Bornemisza Géza (1884-1966) - Sétány, 13 - Bornemisza Géza (1884-1966) - Sétány, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír, 19,5x30,5 cm Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1928 109 EUR</div>
Start Price : 30,000.00 | Estimate : 30,000.00 - 30,000.01

Pap Géza (1883- ?) - Tabán, 19324 - Pap Géza (1883- ?) - Tabán, 1932
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 39x49 cm Jelezve balra lent: Pap Géza 1932 582 EUR</div>
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00 - 160,000.01

Kliené Róna Klára (1901-1987) - Muterem5 - Kliené Róna Klára (1901-1987) - Muterem
Mû-Terem Gallery
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00 - 850,000.01

Frank Frigyes (1890-1976) - Mimi virágo6 - Frank Frigyes (1890-1976) - Mimi virágo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 52x37 cm Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1967 1164 EUR</div>
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00 - 320,000.01

Vaszary János (1867-1939) - Nok a szaba7 - Vaszary János (1867-1939) - Nok a szaba
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Színezett litográfia, 33x43 cm Jelezve jobbra lent: Vaszary J. 92. 273 EUR</div>
Start Price : 75,000.00 | Estimate : 75,000.00 - 75,000.01

Faragó Géza (1877-1928) - Noi portré, 18 - Faragó Géza (1877-1928) - Noi portré, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 34,5x49 cm Jelezve jobbra lent: Faragó Géza 1903 945 EUR</div>
Start Price : 260,000.00 | Estimate : 260,000.00 - 260,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Kompozíció9 - Kádár Béla (1877-1956) - Kompozíció
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 16x30 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 727 EUR</div>
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00 - 200,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Lovas10 - Kádár Béla (1877-1956) - Lovas
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 26,5x21 cm Jelezve középen lent: Kádár Béla 1018 EUR</div>
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00 - 280,000.01

Biai Föglein István (1905-1974) - Toulo11 - Biai Föglein István (1905-1974) - Toulo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 65,5x79 cm Jelezve balra lent: Biai 73-74 1382 EUR</div>
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00 - 380,000.01

Vörös Géza (1897-1957) - Muteremben12 - Vörös Géza (1897-1957) - Muteremben
Mû-Terem Gallery

Basilides Barna (1903-1967) - Pécs körn13 - Basilides Barna (1903-1967) - Pécs körn
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 873 EUR</div>
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01

Rudnay Gyula (1878-1957) - Erdoszéle14 - Rudnay Gyula (1878-1957) - Erdoszéle
Mû-Terem Gallery
Start Price : 750,000.00 | Estimate : 750,000.00 - 750,000.01

Molnár C. Pál (1894-1981) - Olasz táj f15 - Molnár C. Pál (1894-1981) - Olasz táj f
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 22,5x36,5 cm Jelezve jobbra lent: MCP 945 EUR</div>

Klie Zoltán (1897-1992) - Pécsi jelenet16 - Klie Zoltán (1897-1992) - Pécsi jelenet
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 43x62 cm Jelezve jobbra lent: Klie 655 EUR</div>
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00 - 180,000.01

Molnár C. Pál (1894-1981) - Strandolók17 - Molnár C. Pál (1894-1981) - Strandolók
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 15x21 cm Jelezve jobbra lent: MCP 364 EUR</div>
Start Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00 - 100,000.01

Remsey Jeno (1885-1980) - Koncert, 196318 - Remsey Jeno (1885-1980) - Koncert, 1963
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 91x62 cm Jelezve balra fent: Remsey Paris 963 1600 EUR</div>
Start Price : 440,000.00 | Estimate : 440,000.00 - 440,000.01

Scheiber Hugó (1873-1950) - Jazz-zenész19 - Scheiber Hugó (1873-1950) - Jazz-zenész
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 58x40,5 cm Jelezve középen lent: Scheiber H. 3455 EUR</div>
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00 - 950,000.01

Molnár Ferenc (1858-1952): Égi és földi20 - Molnár Ferenc (1858-1952): Égi és földi
Mû-Terem Gallery

Bernáth Aurél (1895-1982) - Graphik-map21 - Bernáth Aurél (1895-1982) - Graphik-map
Mû-Terem Gallery
Start Price : 7,500,000.00 | Estimate : 7,500,000.00 - 7,500,000.01

Pór Bertalan (1880-1964) - Falusi házak22 - Pór Bertalan (1880-1964) - Falusi házak
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01

Pekáry István (1905-1981) - Cirkusz a f23 - Pekáry István (1905-1981) - Cirkusz a f
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70x100 cm Jelezve jobbra lent: 19 Pekáry 69 2 364 EUR</div>
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00 - 650,000.01

Csók István (1865-1961) - Menyecske vir24 - Csók István (1865-1961) - Menyecske vir
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 62x85,5 cm Jelezve balra lent: Csók I. 1917 4 364 EUR</div>

Fényes Adolf (1867-1945) - Havas utcaré25 - Fényes Adolf (1867-1945) - Havas utcaré
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 74x104 cm Jelezve jobbra lent: Fényes A. 4 364 EUR</div>

Bálint Endre (1914-1986) - Petróleumlám26 - Bálint Endre (1914-1986) - Petróleumlám
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 112x39 cm Jelezve hátoldalon: Bálint 950 14 545 EUR</div>
Start Price : 4,000,000.00 | Estimate : 4,000,000.00 - 4,000,000.01

Nagy Sándor (1869-1950) - Vázlat a maro27 - Nagy Sándor (1869-1950) - Vázlat a maro
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 266x44 cm Jelzés nélkül 1 273 EUR</div>
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00 - 350,000.01

Nagy Sándor (1869-1950) - Vázlat a maro28 - Nagy Sándor (1869-1950) - Vázlat a maro
Mû-Terem Gallery

Tichy Gyula (1879-1920) - Csábítás (Ják29 - Tichy Gyula (1879-1920) - Csábítás (Ják
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, karton, 49x71,5 cm Jelezve jobbra lent: Tichy Gyula 655 EUR</div>

Tornai Gyula (1851-1928) - Turbános fér30 - Tornai Gyula (1851-1928) - Turbános fér
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papírlemez, 81x58 cm Jelezve jobbra fent: Tornai 1382 EUR</div>

Koszkol Jeno (1868-1935) - Tuniszi utca31 - Koszkol Jeno (1868-1935) - Tuniszi utca
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír kartonon, 68x56 cm Jelezve jobbra lent: Koszkol Jeno Tunis 582 EUR</div>

Váza az árvíz allegóriájával, Zsolnay, 32 - Váza az árvíz allegóriájával, Zsolnay,
Mû-Terem Gallery

Váza noalakos fogantyúval, Zsolnay, 19033 - Váza noalakos fogantyúval, Zsolnay, 190
Mû-Terem Gallery
Start Price : 500,000.00 | Estimate : 500,000.00 - 500,000.01

Bogáncsmintás váza, Zsolnay, 1901  34 - Bogáncsmintás váza, Zsolnay, 1901
Mû-Terem Gallery
Start Price : 360,000.00 | Estimate : 360,000.00 - 360,000.01

Váza, szalagos füllel, Zsolnay, 1898-9935 - Váza, szalagos füllel, Zsolnay, 1898-99
Mû-Terem Gallery

Ámos Imre (1907-1944) - Égo templom36 - Ámos Imre (1907-1944) - Égo templom
Mû-Terem Gallery
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00 - 300,000.01

Bálint Endre (1914-1986) - Emlékezés, 137 - Bálint Endre (1914-1986) - Emlékezés, 1
Mû-Terem Gallery
Start Price : 120,000.00 | Estimate : 120,000.00 - 120,000.01

Szántó Piroska (1913-1998) - Kompozíció38 - Szántó Piroska (1913-1998) - Kompozíció
Mû-Terem Gallery

Bálint Endre (1914-1986) - Kompozíció n39 - Bálint Endre (1914-1986) - Kompozíció n
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Monotípia, papír, 25x37 cm Jelezve a pasztpartun balra lent: Bálint 69. I. 436 EUR</div>

Hincz Gyula (1904-1986) - Olvasó férfi,40 - Hincz Gyula (1904-1986) - Olvasó férfi,
Mû-Terem Gallery
Start Price : 480,000.00 | Estimate : 480,000.00 - 480,000.01

Gadányi Jeno (1896-1960) - Noi portré, 41 - Gadányi Jeno (1896-1960) - Noi portré,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papír, 48,5x35 cm Jelezve jobbra lent: Gadányi Jeno 955 655 EUR</div>

Bálint Endre (1914-1986) - Fiúportré42 - Bálint Endre (1914-1986) - Fiúportré
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, fa, 40x30 cm Jelezve jobbra lent: Bálint BÁV 54. aukció, 11. tétel 1 382 EUR</div>

Anna Margit (1913-1991) - Noi portré43 - Anna Margit (1913-1991) - Noi portré
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 30x24 cm Jelezve jobbra lent: Anna M 1 455 EUR</div>
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00 - 400,000.01

Deim Pál (1932-   ) - A fénytol elzárva44 - Deim Pál (1932- ) - A fénytol elzárva
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akril, vászon, 30x40 cm Jelezve balra lent: Deim P 2006 1 236 EUR</div>
Start Price : 340,000.00 | Estimate : 340,000.00 - 340,000.01

Konok Tamás (1930-   ) - Geometrikus ko45 - Konok Tamás (1930- ) - Geometrikus ko
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 58x48 cm Jelezve hátoldalon: Konok 1993/99 1 382 EUR</div>

Korniss Dezso (1908-1984) - Horizontáli46 - Korniss Dezso (1908-1984) - Horizontáli
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,000,000.00 | Estimate : 2,000,000.00 - 2,000,000.01

Lossonczy Tamás (1904-    ) - Konfigurá47 - Lossonczy Tamás (1904- ) - Konfigurá
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 42x29,5 cm Jelezve hátoldalon: Lossonczy T. 2 182 EUR</div>
Start Price : 600,000.00 | Estimate : 600,000.00 - 600,000.01

Ámos Imre (1907-1944) - Kettos portré, 48 - Ámos Imre (1907-1944) - Kettos portré,
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,800,000.00 | Estimate : 2,800,000.00 - 2,800,000.01

Anna Margit (1913-1991) - Együtt (Fehér49 - Anna Margit (1913-1991) - Együtt (Fehér
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 43x61 cm Jelezve jobbra lent: Anna Margit 948 5 818 EUR</div>
Start Price : 1,600,000.00 | Estimate : 1,600,000.00 - 1,600,000.01

Bálint Endre (1914-1986) - Lovak, 196250 - Bálint Endre (1914-1986) - Lovak, 1962
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,200,000.00 | Estimate : 2,200,000.00 - 2,200,000.01