Autumn Auction

Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
Kádár Géza (1878-1952) - Nyári táj, 19351 - Kádár Géza (1878-1952) - Nyári táj, 193
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 62,5x81 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Géza 1931 3 091 EUR</div>
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00 - 850,000.01

Jándi Dávid (1893-1944) - Nagybányai ut52 - Jándi Dávid (1893-1944) - Nagybányai ut
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 33,5x50,5 cm Jelezve balra lent: Jándi 1 164 EUR</div>
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00 - 320,000.01

Gáll Ferenc, Erdélyi (1912-1987) - Nagy53 - Gáll Ferenc, Erdélyi (1912-1987) - Nagy
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, karton, 24x31 cm Jelezve jobbra lent: E. Gáll F. NB. 43. 309 EUR</div>
Start Price : 85,000.00 | Estimate : 85,000.00 - 85,000.01

Irányi Iritz Sándor (1890-1975) - Oszi 54 - Irányi Iritz Sándor (1890-1975) - Oszi
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papírlemez, 31,5x39,5 cm Jelezve balra lent: Irányi Iritz Sándor 436 EUR</div>
Start Price : 120,000.00 | Estimate : 120,000.00 - 120,000.01

Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) - Mal55 - Perlrott Csaba Vilmos (1880-1955) - Mal
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 53x40 cm Jelezve balra lent: Perlrott 5 091 EUR</div>
Start Price : 1,400,000.00 | Estimate : 1,400,000.00 - 1,400,000.01

Orbán Dezso (1884-1987) - Buja erdo56 - Orbán Dezso (1884-1987) - Buja erdo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 62x46,5 cm Jelezve balra lent: Desiderius Orban 1 382 EUR</div>
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00 - 380,000.01

Kádár Géza (1878-1952) - Színpompás osz57 - Kádár Géza (1878-1952) - Színpompás osz
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 73x101,5 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Géza Nagybánya 1912 9 455 EUR</div>
Start Price : 2,600,000.00 | Estimate : 2,600,000.00 - 2,600,000.01

Nádler Róbert (1858-1938) - Várrom a te58 - Nádler Róbert (1858-1938) - Várrom a te
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon papírlemezen, 51,5x41 cm Jelezve balra lent: Nádler Róbert 473 EUR</div>
Start Price : 130,000.00 | Estimate : 130,000.00 - 130,000.01

Mednyánszky László (1852-1919) - Borús 59 - Mednyánszky László (1852-1919) - Borús
Mû-Terem Gallery
Start Price : 420,000.00 | Estimate : 420,000.00 - 420,000.01

Telepy Károly (1828-1906) - Felvidéki v60 - Telepy Károly (1828-1906) - Felvidéki v
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 32x54,5 cm Jelezve jobbra lent: Telepy K. 2 545 EUR</div>
Start Price : 700,000.00 | Estimate : 700,000.00 - 700,000.01

Brodszky Sándor (1819-1901) - Vízparti 61 - Brodszky Sándor (1819-1901) - Vízparti
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 22x27 cm Jelezve jobbra lent: Brodszky Sándor 1 382 EUR</div>

Molnár József (1821-1899) - Hegyvidéki 62 - Molnár József (1821-1899) - Hegyvidéki
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 95x146 cm Jelezve jobbra lent: M.J. 8 000 EUR</div>
Start Price : 2,200,000.00 | Estimate : 2,200,000.00 - 2,200,000.01

Reissmann Károly Miksa (1856-1917) - Ba63 - Reissmann Károly Miksa (1856-1917) - Ba
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 63x47,5 cm Jelezve jobbra lent: M Reissmann I/80 2 000 EUR</div>
Start Price : 550,000.00 | Estimate : 550,000.00 - 550,000.01

Spányik Kornél (1858-1943) - Fekvo akt,64 - Spányik Kornél (1858-1943) - Fekvo akt,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 74,5x154 cm Jelezve jobbra lent: Spányik Kornél 1889 3 455 EUR</div>
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00 - 950,000.01

Mednyánszky László (1852-1919) - Alkony65 - Mednyánszky László (1852-1919) - Alkony
Mû-Terem Gallery

Munkácsy Mihály (1844-1900) - Isaszegi 66 - Munkácsy Mihály (1844-1900) - Isaszegi
Mû-Terem Gallery
Start Price : 35,000,000.00 | Estimate : 35,000,000.00 - 35,000,000.01

Márffy Ödön (1878-1959) - Hegyvidéki vá67 - Márffy Ödön (1878-1959) - Hegyvidéki vá
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 30x41 cm Jelezve balra lent: Márffy Ödön 1 018 EUR</div>
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00 - 280,000.01

Bernáth Aurél (1895-1982) - Alsógödi ke68 - Bernáth Aurél (1895-1982) - Alsógödi ke
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír, 49x35 cm Jelezve jobbra lent: BA 545 EUR</div>
Start Price : 150,000.00 | Estimate : 150,000.00 - 150,000.01

Faragó Géza (1877-1928) - Esti mulatság69 - Faragó Géza (1877-1928) - Esti mulatság
Mû-Terem Gallery
Start Price : 360,000.00 | Estimate : 360,000.00 - 360,000.01

Rudnay Gyula (1878-1957) - Vásár70 - Rudnay Gyula (1878-1957) - Vásár
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon fán, 21x28 cm Jelezve jobbra lent: Rudnay 582 EUR</div>
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00 - 160,000.01

Szigeti Jeno (1881-1959) - Uzsonna71 - Szigeti Jeno (1881-1959) - Uzsonna
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 65x50,5 cm Jelezve jobbra lent: Szigeti Jeno 655 EUR</div>
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00 - 180,000.01

Nyilasy Sándor (1873-1934) - Leskelodok72 - Nyilasy Sándor (1873-1934) - Leskelodok
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 39,5x50,5 cm Jelezve balra lent: Nyilasy 1382 EUR</div>

Nyilasy Sándor (1873-1934) - Pipázó fér73 - Nyilasy Sándor (1873-1934) - Pipázó fér
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70,5x52,5 cm Jelezve jobbra lent: Nyilasy 1 455 EUR</div>
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00 - 400,000.01

Nagy István (1873-1937) - Alak tájban74 - Nagy István (1873-1937) - Alak tájban
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Szén, papír, 27,5x39 cm Jelezve jobbra lent: Nagy István 655 EUR</div>

Egry József (1883-1951) - Balatoni táj75 - Egry József (1883-1951) - Balatoni táj
Mû-Terem Gallery

Márffy Ödön (1878-1959) - Csendélet abl76 - Márffy Ödön (1878-1959) - Csendélet abl
Mû-Terem Gallery
Start Price : 750,000.00 | Estimate : 750,000.00 - 750,000.01

Egry József (1883-1951) - Vihar a Balat77 - Egry József (1883-1951) - Vihar a Balat
Mû-Terem Gallery
Start Price : 4,200,000.00 | Estimate : 4,200,000.00 - 4,200,000.01

Pekáry István (1905-1981) - Meseváros78 - Pekáry István (1905-1981) - Meseváros
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 53x70,5 cm Jelzés nélkül Restaurált 3 091 EUR</div>

Klie Zoltán (1897-1992) - Meselovas hol79 - Klie Zoltán (1897-1992) - Meselovas hol
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papír, 60x79,5 cm Jelezve jobbra lent: Klie 1 309 EUR</div>

Schéner Mihály (1923-    ) - Balatoni k80 - Schéner Mihály (1923- ) - Balatoni k
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 60x80 cm Jelezve balra lent: Schéner 873 EUR</div>
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01

Járitz Józsa (1893-1986) - Táj81 - Járitz Józsa (1893-1986) - Táj
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 60,5x80 cm Jelezve jobbra lent: Járitz 1 382 EUR</div>

Rudnay Gyula (1878-1957) - Bábonyi táj,82 - Rudnay Gyula (1878-1957) - Bábonyi táj,
Mû-Terem Gallery
Start Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00 - 100,000.01

Tornyai János (1869-1936) - Falu a távo83 - Tornyai János (1869-1936) - Falu a távo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papír faroston, 34x47,5 cm Jelezve balra lent: Tornyai 873 EUR</div>

Scheiber Hugó (1873-1950) - Noi portré84 - Scheiber Hugó (1873-1950) - Noi portré
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Gouache, papír, 69x49 cm Jelezve jobbra lent: Scheiber H. 4 364 EUR</div>
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Barátnok85 - Kádár Béla (1877-1956) - Barátnok
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,500,000.00 | Estimate : 2,500,000.00 - 2,500,000.01

Scheiber Hugó (1873-1950) - Testvérek86 - Scheiber Hugó (1873-1950) - Testvérek
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Gouache, papír, 68x48 cm Jelzés nélkül 4 364 EUR</div>

Frank Frigyes (1890-1976) - Virágok az 87 - Frank Frigyes (1890-1976) - Virágok az
Mû-Terem Gallery

Nagy István (1873-1937) - Esti fényben88 - Nagy István (1873-1937) - Esti fényben
Mû-Terem Gallery
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00 - 300,000.01

Fényes Adolf (1867-1945) - A Szajna89 - Fényes Adolf (1867-1945) - A Szajna
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, fa, 16x21 cm Jelezve balra lent: Fényes A BÁV 29. aukció, 75. tétel 800 EUR</div>
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00 - 220,000.01

Molnár C. Pál (1894-1981) - Hegyvidék f90 - Molnár C. Pál (1894-1981) - Hegyvidék f
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 25x35 cm Jelezve jobbra lent: MCP 1 091 EUR</div>

Barcsay Jeno (1900-1988) - Szentendrei 91 - Barcsay Jeno (1900-1988) - Szentendrei
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír, 31,5x46 cm Jelezve jobbra lent: Barcsay 1 018 EUR</div>

Zorkóczy Gyula (1873-1932) - Kertben92 - Zorkóczy Gyula (1873-1932) - Kertben
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 75x100,5 cm Jelezve jobbra lent: Zorkóczy Gy. 1 018 EUR</div>

Berkes Antal (1874-1938) - Havas úton, 93 - Berkes Antal (1874-1938) - Havas úton,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 55x69 cm Jelezve jobbra lent: Berkes A. 1907 655 EUR</div>

Méro István (1873-1938) - Kiköto94 - Méro István (1873-1938) - Kiköto
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 47,5x59 cm Jelezve jobbra lent: Méro 873 EUR</div>

Halvax Gyula (1906-1984) - Taormina, Is95 - Halvax Gyula (1906-1984) - Taormina, Is
Mû-Terem Gallery

Diener Dénes Rudolf (1889-1956) - Pont-96 - Diener Dénes Rudolf (1889-1956) - Pont-
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 47,5x61 cm Jelezve jobbra lent: Diener Dénes 873 EUR</div>

Vörös Géza (1897-1957) - Párizsi balkon97 - Vörös Géza (1897-1957) - Párizsi balkon
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 66x55 cm Jelezve jobbra lent: Vörös Géza Paris 3 455 EUR</div>

Bardócz Árpád (1882-1938) - Lángoló fák98 - Bardócz Árpád (1882-1938) - Lángoló fák
Mû-Terem Gallery

Kádár Béla (1877-1956) - Fürdozés után,99 - Kádár Béla (1877-1956) - Fürdozés után,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 60x80 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 18 182 EUR</div>
Start Price : 5,000,000.00 | Estimate : 5,000,000.00 - 5,000,000.01

Bene Géza (1900-1960) - Kék üveges csen100 - Bene Géza (1900-1960) - Kék üveges csen
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír kartonon, 18,5x21 cm Jelezve jobbra fent: Bene Géza 545 EUR</div>