Autumn Auction

Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
Szántó Piroska (1913-1998) - Annuska, 1201 - Szántó Piroska (1913-1998) - Annuska, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 49,5x33,5 cm Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 941 400 EUR</div>
Start Price : 110,000.00 | Estimate : 110,000.00 - 110,000.01

Szonyi István (1894-1960) - Anya gyerme202 - Szonyi István (1894-1960) - Anya gyerme
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 44x35,5 cm Jelezve jobbra fent: Szonyi 1 164 EUR</div>
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00 - 320,000.01

Szonyi István (1894-1960) - Noi aktok, 203 - Szonyi István (1894-1960) - Noi aktok,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír, 31x28 cm Jelezve jobbra lent: Sz 922 873 EUR</div>
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01

Márffy Ödön (1878-1959) - Férfi és no p204 - Márffy Ödön (1878-1959) - Férfi és no p
Mû-Terem Gallery
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00 - 380,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Gyümölcsszedok205 - Kádár Béla (1877-1956) - Gyümölcsszedok
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Tus, papír, 15x10,5 cm Jelzés nélkül 218 EUR</div>
Start Price : 60,000.00 | Estimate : 60,000.00 - 60,000.01

Farkasházy Miklós (1895-1964) - Csendél206 - Farkasházy Miklós (1895-1964) - Csendél
Mû-Terem Gallery
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00 - 160,000.01

Gadányi Jeno (1896-1960) - Tájkép, 1951207 - Gadányi Jeno (1896-1960) - Tájkép, 1951
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 27,5x39,5 cm Jelezve jobbra lent: 951 Gadányi Jeno 655 EUR</div>
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00 - 180,000.01

Farkasházy Miklós (1895-1964) - Utca208 - Farkasházy Miklós (1895-1964) - Utca
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01

Scheiber Hugó (1873-1950) - Csónakok a 209 - Scheiber Hugó (1873-1950) - Csónakok a
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,400,000.00 | Estimate : 2,400,000.00 - 2,400,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Akt kutyával210 - Kádár Béla (1877-1956) - Akt kutyával
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Gouache, papír kartonon, 70x50,5 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 10 909 EUR</div>
Start Price : 3,000,000.00 | Estimate : 3,000,000.00 - 3,000,000.01

Szonyi István (1894-1960) - Családi eml211 - Szonyi István (1894-1960) - Családi eml
Mû-Terem Gallery

Schéner Mihály (1923-    ) - Erdoszéle212 - Schéner Mihály (1923- ) - Erdoszéle
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 60x80 cm Jelezve balra lent: Schéner M. 945 EUR</div>
Start Price : 260,000.00 | Estimate : 260,000.00 - 260,000.01

Paál Albert (1895-1968) - Csendélet gyü213 - Paál Albert (1895-1968) - Csendélet gyü
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 50,5x60,5 cm Jelezve balra lent: Paál 582 EUR</div>

Zemplényi Magda (1899-1965) - Csendélet214 - Zemplényi Magda (1899-1965) - Csendélet
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 108x98,5 cm Jelezve balra fent: Zemplényi 1 018 EUR</div>
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00 - 280,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Ágy mellett ül215 - Kádár Béla (1877-1956) - Ágy mellett ül
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 25x35 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 1 382 EUR</div>

Kádár Béla (1877-1956) - Futurista váro216 - Kádár Béla (1877-1956) - Futurista váro
Mû-Terem Gallery
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00 - 800,000.01

Kádár Béla (1877-1956) - Akt kék lepell217 - Kádár Béla (1877-1956) - Akt kék lepell
Mû-Terem Gallery

Vaszary János (1867-1939) - Viharos Adr218 - Vaszary János (1867-1939) - Viharos Adr
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 47,5x62,5 cm Jelezve jobbra fent: Vaszary J. 34 545 EUR</div>
Start Price : 9,500,000.00 | Estimate : 9,500,000.00 - 9,500,000.01