Autumn Auction

Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
Farkasházy Miklós (1895-1964) - Muterem101 - Farkasházy Miklós (1895-1964) - Muterem
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, velúrpapír, 56,5x40 cm Jelezve jobbra lent: Farkasházy 727 EUR</div>
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00 - 200,000.01

Herman Lipót (1884-1972) - Virágcsendél102 - Herman Lipót (1884-1972) - Virágcsendél
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 61x81 cm Jelezve balra lent: Herman Lipót 1 091 EUR</div>
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00 - 300,000.01

Klie Zoltán (1897-1992) - Tavaszi virág103 - Klie Zoltán (1897-1992) - Tavaszi virág
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 50x70 cm Jelezve jobbra lent: Klie Jelezve hátoldalon: Klie Z. Vcs 873 EUR</div>
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01

Márffy Ödön (1878-1959) - Távolba nézo 104 - Márffy Ödön (1878-1959) - Távolba nézo
Mû-Terem Gallery
Start Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00 - 100,000.01

Kondor Béla (1931-1972) - Égi háború105 - Kondor Béla (1931-1972) - Égi háború
Mû-Terem Gallery

Czóbel Béla (1883-1976) - Virágcsendéle106 - Czóbel Béla (1883-1976) - Virágcsendéle
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 71,5x60,5 cm Jelezve jobbra lent: Czóbel 2 182 EUR</div>
Start Price : 600,000.00 | Estimate : 600,000.00 - 600,000.01

Szántó Piroska (1913-1998) - Burjánzó v107 - Szántó Piroska (1913-1998) - Burjánzó v
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Színezett litográfia, 54x78 cm Jelezve jobbra lent: Szántó Piroska 985 127 EUR</div>
Start Price : 35,000.00 | Estimate : 35,000.00 - 35,000.01

Vén Emil (1902-1984) - Törökparadicsomo108 - Vén Emil (1902-1984) - Törökparadicsomo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 60x80 cm Jelezve jobbra lent: Vén 1 236 EUR</div>
Start Price : 340,000.00 | Estimate : 340,000.00 - 340,000.01

Gadányi Jeno (1896-1960) - Csendélet po109 - Gadányi Jeno (1896-1960) - Csendélet po
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, karton, 44x61 cm Jelzés nélkül 1600 EUR</div>
Start Price : 440,000.00 | Estimate : 440,000.00 - 440,000.01

Márffy Ödön (1878-1959) - Virágcsendéle110 - Márffy Ödön (1878-1959) - Virágcsendéle
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 61x50,5 cm Jelezve balra lent: Márffy Ödön 7 273 EUR</div>
Start Price : 2,000,000.00 | Estimate : 2,000,000.00 - 2,000,000.01

Schönberger Armand (1885-1974) - Virágc111 - Schönberger Armand (1885-1974) - Virágc
Mû-Terem Gallery
Start Price : 480,000.00 | Estimate : 480,000.00 - 480,000.01

Márffy Ödön (1878-1959) - Bimbók fekete112 - Márffy Ödön (1878-1959) - Bimbók fekete
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 81x41 cm Jelezve balra fent: Márffy Ödön 34 545 EUR</div>
Start Price : 9,500,000.00 | Estimate : 9,500,000.00 - 9,500,000.01

Hencze Tamás (1938-   ) - Kék jel113 - Hencze Tamás (1938- ) - Kék jel
Mû-Terem Gallery
Start Price : 700,000.00 | Estimate : 700,000.00 - 700,000.01

Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Horizon114 - Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Horizon
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70x60 cm Jelezve hátoldalon: Gyarmathy 974 4 000 EUR</div>
Start Price : 1,100,000.00 | Estimate : 1,100,000.00 - 1,100,000.01

Wahorn András (1953-   ) - Bolyongás az115 - Wahorn András (1953- ) - Bolyongás az
Mû-Terem Gallery
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00 - 650,000.01

El Kazovszkij (1950-    ) - Új oszlopos116 - El Kazovszkij (1950- ) - Új oszlopos
Mû-Terem Gallery

Deim Pál (1932-   ) - Kék kompozíció, 1117 - Deim Pál (1932- ) - Kék kompozíció, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Alugrafika, 25,5x35,5 cm Jelezve hátoldalon: Deim Pál 1969 (karcolva) 945 EUR</div>
Start Price : 260,000.00 | Estimate : 260,000.00 - 260,000.01

Pauer Gyula (1941-    ) - Akantusz, 200118 - Pauer Gyula (1941- ) - Akantusz, 200
Mû-Terem Gallery

Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Akváriu119 - Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Akváriu
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 46x66 cm Jelezve balra fent: Gyarmathy 964 Jelezve hátoldalon: Gyarmathy T 964 1 818 EUR</div>
Start Price : 500,000.00 | Estimate : 500,000.00 - 500,000.01

Hencze Tamás (1938-   ) - Kék árnyék, 1120 - Hencze Tamás (1938- ) - Kék árnyék, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, karton, 60x45 cm Jelezve hátoldalon: Hencze 70 Kék árnyék 60x45 800 EUR</div>
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00 - 220,000.01

Korniss Dezso (1908-1984) - Figura sárg121 - Korniss Dezso (1908-1984) - Figura sárg
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,000,000.00 | Estimate : 1,000,000.00 - 1,000,000.01

Wahorn András (1953-   ) - Akció, 1993122 - Wahorn András (1953- ) - Akció, 1993
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Bronz, krómozott acél Magasság: 35,5 cm Jelzés alul: WA 93 1 745 EUR</div>

Váli Dezso (1942-    ) - Sötét hónapok,123 - Váli Dezso (1942- ) - Sötét hónapok,
Mû-Terem Gallery

Gedo Ilka (1921-1985) - Veszelszky Béla124 - Gedo Ilka (1921-1985) - Veszelszky Béla
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,600,000.00 | Estimate : 1,600,000.00 - 1,600,000.01

Dési Huber István (1895-1944) - Titok, 125 - Dési Huber István (1895-1944) - Titok,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Tempera, papírlemez, 54,5x50,5 cm Jelezve jobbra lent: Dési Huber 1932 7 273 EUR</div>

Gábor Jeno (1893-1968) - Absztrakt, 196126 - Gábor Jeno (1893-1968) - Absztrakt, 196
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon kartonon, 50x40 cm Jelezve jobbra fent: Gábor J. 65. 800 EUR</div>

Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Horizon127 - Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Horizon
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,300,000.00 | Estimate : 1,300,000.00 - 1,300,000.01

Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Sárga f128 - Gyarmathy Tihamér (1915-2005) - Sárga f
Mû-Terem Gallery
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00 - 180,000.01

Korniss Dezso (1908-1984) - Fej, 1956129 - Korniss Dezso (1908-1984) - Fej, 1956
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Kollázs, 44,5x30 cm Jelezve balra lent: Korniss D. Jelezve jobbra lent: 956 2 364 EUR</div>

Kondor Béla (1931-1972) - Könyöklo férf130 - Kondor Béla (1931-1972) - Könyöklo férf
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70x54 cm Jelezve balra lent: Kondor B 21 818 EUR</div>
Start Price : 6,000,000.00 | Estimate : 6,000,000.00 - 6,000,000.01

Gáll Ferenc, Erdélyi (1912-1987) - Medi131 - Gáll Ferenc, Erdélyi (1912-1987) - Medi
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 50,5x69 cm Jelezve jobbra lent: Gáll F. 935 509 EUR</div>
Start Price : 140,000.00 | Estimate : 140,000.00 - 140,000.01

Ferenczy Valér (1885-1954) - Utcarészle132 - Ferenczy Valér (1885-1954) - Utcarészle
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papírlemez, 50,5x65,5 cm Jelezve jobbra lent: Ferenczy Valér 873 EUR</div>

Kádár Géza (1878-1952) - Hófödte szénab133 - Kádár Géza (1878-1952) - Hófödte szénab
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 69x78 cm Jelezve jobbra lent: NB Kádár Géza 1937 3 273 EUR</div>
Start Price : 900,000.00 | Estimate : 900,000.00 - 900,000.01

Nagy Oszkár (1883-1965) - Nagybányai pa134 - Nagy Oszkár (1883-1965) - Nagybányai pa
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70x100 cm Jelezve jobbra lent: Nagy Oszkár 1957 1 818 EUR</div>

Mund Hugó (1892-1962) - Aktok a szabadb135 - Mund Hugó (1892-1962) - Aktok a szabadb
Mû-Terem Gallery
Start Price : 420,000.00 | Estimate : 420,000.00 - 420,000.01

Jándi Dávid (1893-1944) - Színházban136 - Jándi Dávid (1893-1944) - Színházban
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 24x33 cm Jelezve jobbra lent: Jándi 545 EUR</div>
Start Price : 150,000.00 | Estimate : 150,000.00 - 150,000.01

Jándi Dávid (1893-1944) - Legelészok137 - Jándi Dávid (1893-1944) - Legelészok
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 34,5x48,5 cm Jelezve balra lent: Jándi D. 945 EUR</div>

Kádár Géza (1878-1952) - Tavaszi táj138 - Kádár Géza (1878-1952) - Tavaszi táj
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01

Ziffer Sándor (1880-1962) - Kora oszi h139 - Ziffer Sándor (1880-1962) - Kora oszi h
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 58x48 cm Jelezve jobbra lent: Ziffer Sándor 1917 10 909 EUR</div>
Start Price : 3,000,000.00 | Estimate : 3,000,000.00 - 3,000,000.01

Nagy István (1873-1937) - Út a házak kö140 - Nagy István (1873-1937) - Út a házak kö
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Szén, papír, 31x45 cm Jelezve jobbra lent: Nagy István 655 EUR</div>

Vass Elemér (1887-1957) - Bretagne-i ut141 - Vass Elemér (1887-1957) - Bretagne-i ut
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 51x60,5 cm Jelezve jobbra lent: E. de Vass 928 1 091 EUR</div>

Koszkol Jeno (1868-1935) - Villa Zamárd142 - Koszkol Jeno (1868-1935) - Villa Zamárd
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír kartonon, 40,5x50,5 cm Jelezve balra lent: Koszkol Jeno Zamárdi 1934 182 EUR</div>
Start Price : 50,000.00 | Estimate : 50,000.00 - 50,000.01

Vén Emil (1902-1984) - Halászcsónakok (143 - Vén Emil (1902-1984) - Halászcsónakok (
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 60,5x81 cm Jelezve jobbra lent: Vén 1 382 EUR</div>
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00 - 380,000.01

Fenyo Andor Endre (1904-1971) - Svéd há144 - Fenyo Andor Endre (1904-1971) - Svéd há
Mû-Terem Gallery
Start Price : 550,000.00 | Estimate : 550,000.00 - 550,000.01

Ilosvai Varga István (1895-1978) - Szen145 - Ilosvai Varga István (1895-1978) - Szen
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70x59,5 cm Jelezve balra lent: Ilosvai Varga I. 1 164 EUR</div>
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00 - 320,000.01

Ilosvai Varga István (1895-1978) - Fehé146 - Ilosvai Varga István (1895-1978) - Fehé
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70x60 cm Jelezve balra fent: Ilosvai Varga I 1 236 EUR</div>

Diener Dénes Rudolf (1889-1956) - Szent147 - Diener Dénes Rudolf (1889-1956) - Szent
Mû-Terem Gallery
Start Price : 250,000.00 | Estimate : 250,000.00 - 250,000.01

Vaszary János (1867-1939) - Domboldal148 - Vaszary János (1867-1939) - Domboldal
Mû-Terem Gallery

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Tany149 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Tany
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 75x96 cm Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 3 091 EUR</div>
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00 - 850,000.01

Patkó Károly (1895-1941) - Vietri sul M150 - Patkó Károly (1895-1941) - Vietri sul M
Mû-Terem Gallery
Start Price : 4,000,000.00 | Estimate : 4,000,000.00 - 4,000,000.01