Autumn Auction

Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
Kmetty János (1889-1975) - Kék szoba   151 - Kmetty János (1889-1975) - Kék szoba
Mû-Terem Gallery
Start Price : 3,400,000.00 | Estimate : 3,400,000.00 - 3,400,000.01

Munkácsy Mihály (1844-1900) - Tanulmány152 - Munkácsy Mihály (1844-1900) - Tanulmány
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Ceruza, papír, 17x21 cm Jelezve jobbra lent: Munkácsy 1 309 EUR</div>
Start Price : 360,000.00 | Estimate : 360,000.00 - 360,000.01

Munkácsy Mihály (1844-1900) - Tanulmány153 - Munkácsy Mihály (1844-1900) - Tanulmány
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Ceruza, papír, 27,5x37 cm Jelezve jobbra lent: Munkácsy 1 309 EUR</div>

Mednyánszky László (1852-1919) - Piheno154 - Mednyánszky László (1852-1919) - Piheno
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 27x23 cm Jelezve jobbra lent: Mednyánszky 4 727 EUR</div>
Start Price : 1,300,000.00 | Estimate : 1,300,000.00 - 1,300,000.01

Deák Ébner Lajos (1850-1934) - Táj háza155 - Deák Ébner Lajos (1850-1934) - Táj háza
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 16,5x25 cm Jelezve balra lent: Deák Ébner L. 618 EUR</div>
Start Price : 170,000.00 | Estimate : 170,000.00 - 170,000.01

Bruck Lajos (1846-1910) - Patak partján156 - Bruck Lajos (1846-1910) - Patak partján
Mû-Terem Gallery
Start Price : 220,000.00 | Estimate : 220,000.00 - 220,000.01

Visky János (1891-1961) - Rókavadászat157 - Visky János (1891-1961) - Rókavadászat
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 60x80 cm Jelezve jobbra lent: Visky J. 582 EUR</div>
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00 - 160,000.01

Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) - Hazat158 - Liezen-Mayer Sándor (1839-1898) - Hazat
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,600,000.00 | Estimate : 2,600,000.00 - 2,600,000.01

Böhm Pál (1839-1905) - Jövendomondás, 1159 - Böhm Pál (1839-1905) - Jövendomondás, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70,5x106,5 cm Jelezve jobbra lent: Böhm P. 1871 4 364 EUR</div>
Start Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01

Mednyánszky László (1852-1919) - Ködös 160 - Mednyánszky László (1852-1919) - Ködös
Mû-Terem Gallery
Start Price : 3,200,000.00 | Estimate : 3,200,000.00 - 3,200,000.01

Szinyei Merse Pál (1845-1920) - Capri, 161 - Szinyei Merse Pál (1845-1920) - Capri,
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, fa, 32,5x44,5 cm Jelzés nélkül 50 909 EUR</div>
Start Price : 14,000,000.00 | Estimate : 14,000,000.00 - 14,000,000.01

Padlóváza, plasztikus virágokkal a Mály162 - Padlóváza, plasztikus virágokkal a Mály
Mû-Terem Gallery
Start Price : 350,000.00 | Estimate : 350,000.00 - 350,000.01

Dísztál plasztikus virágokkal a Mályva-163 - Dísztál plasztikus virágokkal a Mályva-
Mû-Terem Gallery
Start Price : 250,000.00 | Estimate : 250,000.00 - 250,000.01

Dísztál noi portréval, Zsolnay, 1880-as164 - Dísztál noi portréval, Zsolnay, 1880-as
Mû-Terem Gallery
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00 - 280,000.01

Falitál allegórikus ábrázolással, Zsoln165 - Falitál allegórikus ábrázolással, Zsoln
Mû-Terem Gallery
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01

Plasztika, párducok, Zsolnay, 1908 körü166 - Plasztika, párducok, Zsolnay, 1908 körü
Mû-Terem Gallery
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00 - 950,000.01

Váza viharos tenger ábrázolással, Zsoln167 - Váza viharos tenger ábrázolással, Zsoln
Mû-Terem Gallery
Start Price : 1,000,000.00 | Estimate : 1,000,000.00 - 1,000,000.01

Kliené Róna Klára (1901-1987) - Kislány168 - Kliené Róna Klára (1901-1987) - Kislány
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 71x57 cm Jelezve jobbra fent: K. Róna Klára 1933 873 EUR</div>

Podolini-Volkmann Artúr (1891-1943) - M169 - Podolini-Volkmann Artúr (1891-1943) - M
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 24,5x36,5 cm Jelezve jobbra lent: Podolini 545 EUR</div>
Start Price : 150,000.00 | Estimate : 150,000.00 - 150,000.01

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) - Ül170 - Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955) - Ül
Mû-Terem Gallery
Start Price : 650,000.00 | Estimate : 650,000.00 - 650,000.01

Scheiber Hugó (1873-1950) - Pipázó férf171 - Scheiber Hugó (1873-1950) - Pipázó férf
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Gouache, papír, 71x50 cm Jelezve balra lent: Scheiber H. 1 455 EUR</div>
Start Price : 400,000.00 | Estimate : 400,000.00 - 400,000.01

Dési Huber István (1895-1944) - Asztaln172 - Dési Huber István (1895-1944) - Asztaln
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Szén, papír, 71x50,5 cm Jelezve balra lent: Dési Huber 1938 945 EUR</div>
Start Price : 260,000.00 | Estimate : 260,000.00 - 260,000.01

Csók István (1865-1961) - Sokác kislány173 - Csók István (1865-1961) - Sokác kislány
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 48x41 cm Jelezve balra lent: Csók I. 3 091 EUR</div>
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00 - 850,000.01

Bernáth Aurél (1895-1982) - Pusztai leá174 - Bernáth Aurél (1895-1982) - Pusztai leá
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,200,000.00 | Estimate : 2,200,000.00 - 2,200,000.01

Battyány Gyula (1887-1959) - Dáma daksz175 - Battyány Gyula (1887-1959) - Dáma daksz
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 130x90 cm Jelzés nélkül 12 364 EUR</div>

Márffy Ödön (1878-1959) - Önarckép176 - Márffy Ödön (1878-1959) - Önarckép
Mû-Terem Gallery
Start Price : 800,000.00 | Estimate : 800,000.00 - 800,000.01

Dési Huber István (1895-1944) - Ifjúkor177 - Dési Huber István (1895-1944) - Ifjúkor
Mû-Terem Gallery

Klie Zoltán (1897-1992) - Erdélyi no, 1178 - Klie Zoltán (1897-1992) - Erdélyi no, 1
Mû-Terem Gallery
Start Price : 2,400,000.00 | Estimate : 2,400,000.00 - 2,400,000.01

Basch Edit (1895-1980) - Mezon179 - Basch Edit (1895-1980) - Mezon
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 100x85,5 cm Jelzés nélkül 1 818 EUR</div>
Start Price : 500,000.00 | Estimate : 500,000.00 - 500,000.01

Glatz Oszkár (1872-1958) - Kisfiú manóv180 - Glatz Oszkár (1872-1958) - Kisfiú manóv
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 65x50 cm Jelezve balra lent: Glatz 1926 2 182 EUR</div>
Start Price : 600,000.00 | Estimate : 600,000.00 - 600,000.01

Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Fürd181 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - Fürd
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla 4 000 EUR</div>
Start Price : 1,100,000.00 | Estimate : 1,100,000.00 - 1,100,000.01

Gyenes Gitta (1888-1960) - Lány gyümölc182 - Gyenes Gitta (1888-1960) - Lány gyümölc
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Tempera, papír, 68,5x84,5 cm Jelezve jobbra lent: Gyenes Gitta 2 364 EUR</div>

Járitz Józsa (1893-1986) - Zöld no, 193183 - Járitz Józsa (1893-1986) - Zöld no, 193
Mû-Terem Gallery
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00 - 380,000.01

Medveczky Jeno (1902-1969) - Noi portré184 - Medveczky Jeno (1902-1969) - Noi portré
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, fa, 53x33 cm Jelezve balra lent: Medveczky 938 2 364 EUR</div>

Csók István (1865-1961) - Osz, 1936185 - Csók István (1865-1961) - Osz, 1936
Mû-Terem Gallery
Start Price : 5,000,000.00 | Estimate : 5,000,000.00 - 5,000,000.01

Szonyi István (1894-1960) - Esoben186 - Szonyi István (1894-1960) - Esoben
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Szén, papír, 35x22 cm Jelezve jobbra lent: Szonyi 509 EUR</div>
Start Price : 140,000.00 | Estimate : 140,000.00 - 140,000.01

Bortnyik Sándor (1893-1976) - Utasok, 1187 - Bortnyik Sándor (1893-1976) - Utasok, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Toll, papír, 29x24,5 cm Jelezve jobbra lent: Bortnyik 65 545 EUR</div>

Remsey Jeno (1885-1960) - A D?me kávéhá188 - Remsey Jeno (1885-1960) - A D?me kávéhá
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 73,5x50,5 cm Jelezve balra lent: Remsey Paris 959 1 745 EUR</div>
Start Price : 480,000.00 | Estimate : 480,000.00 - 480,000.01

Ifj. Czene Béla (1911-1999) - Ábrándozó189 - Ifj. Czene Béla (1911-1999) - Ábrándozó
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 81x100 cm Jelezve balra lent: Ifj. Czene Béla 1 455 EUR</div>

Tary Lajos - Szépség, ero, egészség (Ov190 - Tary Lajos - Szépség, ero, egészség (Ov
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Tempera, papír vászonon, 190,5x121,5 cm Jelzés nélkül 727 EUR</div>
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00 - 200,000.01

Faragó Géza (1877-1928) - Szép Heléna /191 - Faragó Géza (1877-1928) - Szép Heléna /
Mû-Terem Gallery

Szonyi István (1894-1960) - Zsalugátere192 - Szonyi István (1894-1960) - Zsalugátere
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír kartonon, 48x34 cm Jelezve jobbra lent: Szonyi I. 1938 800 EUR</div>

Ács Ferenc (1876-1949) - Tájkép alkonya193 - Ács Ferenc (1876-1949) - Tájkép alkonya
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papírlemez, 48x70,5 cm Jelezve balra lent: Ács F. 800 EUR</div>

Koszta József (1861-1949) - Faluvégi ös194 - Koszta József (1861-1949) - Faluvégi ös
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 52,5x66 cm Jelezve jobbra lent: Koszta J. 13 091 EUR</div>
Start Price : 3,600,000.00 | Estimate : 3,600,000.00 - 3,600,000.01

Ferenczy Károly (1862-1917) - Borús táj195 - Ferenczy Károly (1862-1917) - Borús táj
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 100x120 cm Jelezve jobbra lent: Ferenczy 54 545 EUR</div>
Start Price : 15,000,000.00 | Estimate : 15,000,000.00 - 15,000,000.01

Szonyi István (1894-1960) - Bográcsolás196 - Szonyi István (1894-1960) - Bográcsolás
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papír vászonon, 240x198 cm Jelezve balra lent: Szonyi I. 12 727 EUR</div>
Start Price : 3,500,000.00 | Estimate : 3,500,000.00 - 3,500,000.01

Aba-Novák Vilmos (1894-1941) - Katonák 197 - Aba-Novák Vilmos (1894-1941) - Katonák
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, karton, 48x36 cm Jelezve balra lent: Aba-Novák 17 Glitt 5 818 EUR</div>
Start Price : 1,600,000.00 | Estimate : 1,600,000.00 - 1,600,000.01

Posenaer, Joseph (1876-1935) - Groteszk198 - Posenaer, Joseph (1876-1935) - Groteszk
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 40x50 cm Jelezve balra lent: Posenaer 1903 1 091 EUR</div>
Start Price : 300,000.00 | Estimate : 300,000.00 - 300,000.01

Neogrády Antal (1861-1942) - Téli séta199 - Neogrády Antal (1861-1942) - Téli séta
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Gouache, papír, 50x71 cm Jelezve balra lent: Neogrády A. 800 EUR</div>

Rubovics Márk (1867-1947) - Tengerparti200 - Rubovics Márk (1867-1947) - Tengerparti
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 75,5x87 cm Jelezve balra lent: Rubovics M 1 309 EUR</div>