151 - Kmetty János (1889-1975) - Kék szoba Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, papír, 50,5x68,5 cm Jelezve jobbra lent: Kmetty
Bidding Has ConcludedStart Price : 3,400,000.00 | Estimate : 3,400,000.00 - 3,400,000.01
159 - Böhm Pál (1839-1905) - Jövendomondás, 1Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 70,5x106,5 cm Jelezve jobbra lent: Böhm P. 1871
4 364 EUR</div>
Bidding Has ConcludedStart Price : 1,200,000.00 | Estimate : 1,200,000.00 - 1,200,000.01
161 - Szinyei Merse Pál (1845-1920) - Capri, Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, fa, 32,5x44,5 cm Jelzés nélkül
50 909 EUR</div>
Bidding Has ConcludedStart Price : 14,000,000.00 | Estimate : 14,000,000.00 - 14,000,000.01
166 - Plasztika, párducok, Zsolnay, 1908 körüMû-Terem Gallery
Bidding Has ConcludedStart Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00 - 950,000.01
178 - Klie Zoltán (1897-1992) - Erdélyi no, 1Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, karton, 70,5x91 cm Jelezve jobbra lent: Klie Jelezve balra lent: 943
Kiállítva:
- Vallás és K...
Bidding Has ConcludedStart Price : 2,400,000.00 | Estimate : 2,400,000.00 - 2,400,000.01
181 - Iványi Grünwald Béla (1867-1940) - FürdMû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 80,5x60,5 cm Jelezve jobbra lent: Iványi Grünwald Béla
4 000 EUR</div>
Bidding Has ConcludedStart Price : 1,100,000.00 | Estimate : 1,100,000.00 - 1,100,000.01
191 - Faragó Géza (1877-1928) - Szép Heléna /Mû-Terem Gallery
Bidding Has ConcludedStart Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01