Mû-Terem Gallery
Autumn Auction
Autumn Auction
HUF
Congressional Centre of Budapest
Budapest
Hungary
Preview period: 14.10.2006 - 27.10.2006
Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
2006 Oct 28
18:00
1 -
Zórád Géza (1896-1959) - Szajna-part, 1
Mû-Terem Gallery
Start Price : 50,000.00 | Estimate : 50,000.00 - 50,000.01
2 -
Faragó Géza (1877-1928) - Apró baleset
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 35x27 cm Jelezve jobbra középen: Faragó Paris 291 EUR</div>
Start Price : 80,000.00 | Estimate : 80,000.00 - 80,000.01
3 -
Bornemisza Géza (1884-1966) - Sétány, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír, 19,5x30,5 cm Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1928 109 EUR</div>
Start Price : 30,000.00 | Estimate : 30,000.00 - 30,000.01
4 -
Pap Géza (1883- ?) - Tabán, 1932
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 39x49 cm Jelezve balra lent: Pap Géza 1932 582 EUR</div>
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00 - 160,000.01
5 -
Kliené Róna Klára (1901-1987) - Muterem
Mû-Terem Gallery
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00 - 850,000.01
6 -
Frank Frigyes (1890-1976) - Mimi virágo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 52x37 cm Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1967 1164 EUR</div>
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00 - 320,000.01
7 -
Vaszary János (1867-1939) - Nok a szaba
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Színezett litográfia, 33x43 cm Jelezve jobbra lent: Vaszary J. 92. 273 EUR</div>
Start Price : 75,000.00 | Estimate : 75,000.00 - 75,000.01
8 -
Faragó Géza (1877-1928) - Noi portré, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 34,5x49 cm Jelezve jobbra lent: Faragó Géza 1903 945 EUR</div>
Start Price : 260,000.00 | Estimate : 260,000.00 - 260,000.01
9 -
Kádár Béla (1877-1956) - Kompozíció
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 16x30 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 727 EUR</div>
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00 - 200,000.01
10 -
Kádár Béla (1877-1956) - Lovas
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 26,5x21 cm Jelezve középen lent: Kádár Béla 1018 EUR</div>
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00 - 280,000.01
218 Lots in this Session
Auctioneer Phone: 3613122071
Mû-Terem Gallery
Falk Miksa u. 30., budapest, Hungary
3613122071