Mû-Terem Gallery
Autumn Auction
Autumn Auction
HUF
Congressional Centre of Budapest
Budapest
Hungary
Preview period: 14.10.2006 - 27.10.2006
Paintings of the XIX and XX. century, and Zsolnay
2006 Oct 28
18:00
1 -
Zórád Géza (1896-1959) - Szajna-part, 1
Mû-Terem Gallery
Start Price : 50,000.00 | Estimate : 50,000.00 - 50,000.01
2 -
Faragó Géza (1877-1928) - Apró baleset
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 35x27 cm Jelezve jobbra középen: Faragó Paris 291 EUR</div>
Start Price : 80,000.00 | Estimate : 80,000.00 - 80,000.01
3 -
Bornemisza Géza (1884-1966) - Sétány, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, papír, 19,5x30,5 cm Jelezve jobbra lent: Bornemisza Géza 1928 109 EUR</div>
Start Price : 30,000.00 | Estimate : 30,000.00 - 30,000.01
4 -
Pap Géza (1883- ?) - Tabán, 1932
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Pasztell, papír, 39x49 cm Jelezve balra lent: Pap Géza 1932 582 EUR</div>
Start Price : 160,000.00 | Estimate : 160,000.00 - 160,000.01
5 -
Kliené Róna Klára (1901-1987) - Muterem
Mû-Terem Gallery
Start Price : 850,000.00 | Estimate : 850,000.00 - 850,000.01
6 -
Frank Frigyes (1890-1976) - Mimi virágo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 52x37 cm Jelezve balra lent: Frank Frigyes 1967 1164 EUR</div>
Start Price : 320,000.00 | Estimate : 320,000.00 - 320,000.01
7 -
Vaszary János (1867-1939) - Nok a szaba
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Színezett litográfia, 33x43 cm Jelezve jobbra lent: Vaszary J. 92. 273 EUR</div>
Start Price : 75,000.00 | Estimate : 75,000.00 - 75,000.01
8 -
Faragó Géza (1877-1928) - Noi portré, 1
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 34,5x49 cm Jelezve jobbra lent: Faragó Géza 1903 945 EUR</div>
Start Price : 260,000.00 | Estimate : 260,000.00 - 260,000.01
9 -
Kádár Béla (1877-1956) - Kompozíció
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 16x30 cm Jelezve jobbra lent: Kádár Béla 727 EUR</div>
Start Price : 200,000.00 | Estimate : 200,000.00 - 200,000.01
10 -
Kádár Béla (1877-1956) - Lovas
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 26,5x21 cm Jelezve középen lent: Kádár Béla 1018 EUR</div>
Start Price : 280,000.00 | Estimate : 280,000.00 - 280,000.01
11 -
Biai Föglein István (1905-1974) - Toulo
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 65,5x79 cm Jelezve balra lent: Biai 73-74 1382 EUR</div>
Start Price : 380,000.00 | Estimate : 380,000.00 - 380,000.01
12 -
Vörös Géza (1897-1957) - Muteremben
Mû-Terem Gallery
13 -
Basilides Barna (1903-1967) - Pécs körn
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 40,5x50,5 cm Jelezve jobbra lent: Basilides Barna 873 EUR</div>
Start Price : 240,000.00 | Estimate : 240,000.00 - 240,000.01
14 -
Rudnay Gyula (1878-1957) - Erdoszéle
Mû-Terem Gallery
Start Price : 750,000.00 | Estimate : 750,000.00 - 750,000.01
15 -
Molnár C. Pál (1894-1981) - Olasz táj f
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, farost, 22,5x36,5 cm Jelezve jobbra lent: MCP 945 EUR</div>
16 -
Klie Zoltán (1897-1992) - Pécsi jelenet
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 43x62 cm Jelezve jobbra lent: Klie 655 EUR</div>
Start Price : 180,000.00 | Estimate : 180,000.00 - 180,000.01
17 -
Molnár C. Pál (1894-1981) - Strandolók
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Akvarell, tus, papír, 15x21 cm Jelezve jobbra lent: MCP 364 EUR</div>
Start Price : 100,000.00 | Estimate : 100,000.00 - 100,000.01
18 -
Remsey Jeno (1885-1980) - Koncert, 1963
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Olaj, vászon, 91x62 cm Jelezve balra fent: Remsey Paris 963 1600 EUR</div>
Start Price : 440,000.00 | Estimate : 440,000.00 - 440,000.01
19 -
Scheiber Hugó (1873-1950) - Jazz-zenész
Mû-Terem Gallery
<div align=justify>Vegyestechnika, papír, 58x40,5 cm Jelezve középen lent: Scheiber H. 3455 EUR</div>
Start Price : 950,000.00 | Estimate : 950,000.00 - 950,000.01
20 -
Molnár Ferenc (1858-1952): Égi és földi
Mû-Terem Gallery
218 Lots in this Session
Auctioneer Phone: 3613122071
Mû-Terem Gallery
Falk Miksa u. 30., budapest, Hungary
3613122071