Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Tálca481 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00

Díszkanál482 - Díszkanál
Nagyhazi Gallery
Estimate : 28,000.00 - 40,000.00

Halas étkészlet, 12 db -os483 - Halas étkészlet, 12 db -os
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00

Tortafogó484 - Tortafogó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 10,000.00 - 16,000.00

Halas készlet, 12 db -os485 - Halas készlet, 12 db -os
Nagyhazi Gallery
Estimate : 90,000.00 - 160,000.00

Tortafogó486 - Tortafogó
Nagyhazi Gallery
francia, 19. sz. közepe, ezüst, áttört virág díszítéssel a lapáton, 290,3 g, h: 26,5 cm
Estimate : 30,000.00 - 55,000.00

Desszertes készlet, 12 db-os487 - Desszertes készlet, 12 db-os
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Süteményes készlet, 12 db -os488 - Süteményes készlet, 12 db -os
Nagyhazi Gallery
lengyel, 20. sz. második fele, "GM" mesterjegy, vágott angol véggel, eredeti dobozában, 360,9 g
Estimate : 50,000.00 - 70,000.00

Szervíztálca489 - Szervíztálca
Nagyhazi Gallery
Estimate : 240,000.00 - 360,000.00

Serleg490 - Serleg
Nagyhazi Gallery
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00