481 - TálcaNagyhazi Gallery
Osztrák - Magyar Monarchia, 1867 - 1872 között, ezüst, "VC" mesterjegy, vésett díszítéssel, "...
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00 - 110,000.00
Details...Bookmark
482 - DíszkanálNagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzéssel, "Andreas Hofes" tiroli szabadságharcos alak...
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00 - 40,000.00
Details...Bookmark
484 - TortafogóNagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Klein M. Henrik, tulipánforma véggel, ollós nyitódással, "DJ" vésett...
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00 - 16,000.00
Details...Bookmark
486 - TortafogóNagyhazi Gallery
francia, 19. sz. közepe, ezüst, áttört virág díszítéssel a lapáton, 290,3 g, h: 26,5 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 55,000.00
Details...Bookmark
489 - SzervíztálcaNagyhazi Gallery
Bécs, 1833, antik ezüst, Stefan Mayerhoffer, fa betéttel, keskeny bordás peremu, lapján vésett poncolt virágos d&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 360,000.00
Details...Bookmark
490 - SerlegNagyhazi Gallery
Sheffield, 1915 - 16, ezüst, "HA" mesterjegy, préselt bordás test, szárán gyurus díszítéssel, 441,...
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 140,000.00
Details...Bookmark