Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Anatóliai "Kaukázusi - Marasali - Sirván" rajzú szonyeg251 - Anatóliai "Kaukázusi - Marasali - Sirván" rajzú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 138*96 cm
Estimate : 180,000.00 - 380,000.00

Anatóliai "Kónya - Kilim" imaszonyeg252 - Anatóliai "Kónya - Kilim" imaszonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. második fele, sérült, javított, 137*124 cm, sérült, javított
Estimate : 180,000.00 - 360,000.00

Perzsa "Kurd" szonyeg253 - Perzsa "Kurd" szonyeg
Nagyhazi Gallery
Estimate : 140,000.00 - 220,000.00

Üzbég "Buchara" szonyeg254 - Üzbég "Buchara" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, szenné csomózás, kopott, végein sérült, 550*76 cm, kopott, végein sérült
Estimate : 140,000.00 - 280,000.00

Kaukázusi "Karabagh" szonyeg255 - Kaukázusi "Karabagh" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, gördesz csomózás, kopott, sérült, 285*108 cm, kopott, sérült
Estimate : 100,000.00 - 200,000.00