Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Tükör201 - Tükör
Nagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, préselt sárgaréz keretben, csiszolt tükör, 66*40 cm
Estimate : 90,000.00 - 150,000.00

Toalett tükör202 - Toalett tükör
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Komód203 - Komód
Nagyhazi Gallery
Estimate : 600,000.00 - 950,000.00

Játékasztal204 - Játékasztal
Nagyhazi Gallery
angol, 19. sz. közepe, faragott diófa, szétnyíló lapja fenyofa diófa borítással, 75*87*47 cm
Estimate : 280,000.00 - 400,000.00

Szalonasztal205 - Szalonasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 140,000.00 - 220,000.00

Karszék206 - Karszék
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Íróasztal207 - Íróasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 280,000.00 - 460,000.00

Vitrin208 - Vitrin
Nagyhazi Gallery
Estimate : 240,000.00 - 400,000.00

Karosszék209 - Karosszék
Nagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, faragott diófa, eredeti állapotban, 103*60*53 cm, eredeti állapotban
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00

Irattartó szekrény210 - Irattartó szekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 800,000.00 - 1,200,000.00

Tálalószekrény211 - Tálalószekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 550,000.00 - 800,000.00

Ékszeres vitrinasztal212 - Ékszeres vitrinasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 110,000.00 - 160,000.00

Hintaszék213 - Hintaszék
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1900 körül, Jakob és Joseph Kohn, hajlított, gozolt bükkfa, m: 106 cm
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00

Falikárpit214 - Falikárpit
Nagyhazi Gallery
flamand, 19. sz., kézi szövésu, kissé sérült, 236*330 cm, kissé sérült
Estimate : 1,400,000.00 - 2,500,000.00

Anatóliai "Kaisei" szonyeg215 - Anatóliai "Kaisei" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, gördesz csomózás, 180*110 cm
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00

Anatóliai "Temeto - Kula" imaszonyeg VÉDETT - NO EXPORT216 - Anatóliai "Temeto - Kula" imaszonyeg VÉDETT - NO EXPORT
Nagyhazi Gallery
18. sz., gördesz csomózás,, kopott, sérült, 189*127 cm, kopott, sérült
Estimate : 550,000.00 - 1,000,000.00

Anatóliai "Kaukázusi" mintájú szonyeg217 - Anatóliai "Kaukázusi" mintájú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, gördesz csomózás, 190*100 cm
Estimate : 60,000.00 - 120,000.00

Kínai "Kashgár" szonyeg218 - Kínai "Kashgár" szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, kis sérüléssel, 416*205 cm, kis sérüléssel
Estimate : 280,000.00 - 600,000.00

Türkmén "Tekke" szonyeg219 - Türkmén "Tekke" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, szenné csomózás, 154*111 cm
Estimate : 200,000.00 - 400,000.00

Türkmén "Jomut" szonyeg220 - Türkmén "Jomut" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1850 körül, gördesz csomózás, kopott, sérült, 183*114 cm, kopott, sérült
Estimate : 160,000.00 - 500,000.00

Türkmén "Tekke" szonyeg221 - Türkmén "Tekke" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, szenné csomózás, kissé sérült, 164*130 cm, kissé sérült
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00

Türkmén "Afgán" szonyeg222 - Türkmén "Afgán" szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopott, sérült, flóderos, 258*215 cm, kopott, sérült, flóderos
Estimate : 30,000.00 - 60,000.00

Türkmén "Salor" chuval223 - Türkmén "Salor" chuval
Nagyhazi Gallery
1860 - 70 körül, szenné csomózás, sérült, 90*139 cm, sérült
Estimate : 200,000.00 - 800,000.00

Türkmén "Jomut" chuval224 - Türkmén "Jomut" chuval
Nagyhazi Gallery
1860 körül, gördesz csomózás, hiányos, 77*120 cm, hiányos

Türkmén "Jomut" torba225 - Türkmén "Jomut" torba
Nagyhazi Gallery
1870-80 körül, szenné csomózás, sérült, hiányos, 34*89 cm, sérült, hiányos
Estimate : 180,000.00 - 500,000.00

Türkmén "Salor" torba226 - Türkmén "Salor" torba
Nagyhazi Gallery
1860-70 körül, szenné csomózás, sérült, hiányos, 30*80 cm, sérült, hiányos

Türkmén "Jomut" nyeregtáska227 - Türkmén "Jomut" nyeregtáska
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, gördesz csomózás, 109*55 cm
Estimate : 40,000.00 - 150,000.00

Türkmén "Jomut" uhkl (nyíltartó)228 - Türkmén "Jomut" uhkl (nyíltartó)
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, gördesz csomózás, 54*23 cm

Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg229 - Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 192*139 cm
Estimate : 100,000.00 - 300,000.00

Kaukázusi "Szumák" szöttes230 - Kaukázusi "Szumák" szöttes
Nagyhazi Gallery
1850 körül, sérült, hiányos, 282*230 cm, sérült, hiányos
Estimate : 200,000.00 - 600,000.00

Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg231 - Anatóliai "Kaukázusi - Karachop" mintájú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 204*143 cm

Anatóliai "Kaukázusi - Karabagh" rajzú szonyeg232 - Anatóliai "Kaukázusi - Karabagh" rajzú szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz., gördesz csomózás, 183*138 cm
Estimate : 180,000.00 - 420,000.00

Kazakhsztáni "Kilim" szottes233 - Kazakhsztáni "Kilim" szottes
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, 340*255 cm
Estimate : 120,000.00 - 300,000.00

Kaukázusi "Adler-Kazak" szonyeg234 - Kaukázusi "Adler-Kazak" szonyeg
Nagyhazi Gallery
Estimate : 300,000.00 - 600,000.00

Kaukázusi "Kuba" szonyeg235 - Kaukázusi "Kuba" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült, javított, 215*128 cm, kopott, sérült, javított
Estimate : 140,000.00 - 300,000.00

Kaukázusi "Sirván" szonyeg236 - Kaukázusi "Sirván" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. második fele, gördesz csomózás, kopott, sérült, 213*141 cm, kopott, sérült

Perzsa "Szenné-Szilé" szottes237 - Perzsa "Szenné-Szilé" szottes
Nagyhazi Gallery
1900 körül, sérült, 200*130 cm, sérült
Estimate : 90,000.00 - 200,000.00

Perzsa "Szaruk" szonyeg238 - Perzsa "Szaruk" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, szenné csomózás, kopott, sérült, 210*130 cm, kopott, sérült
Estimate : 50,000.00 - 100,000.00

Perzsa "Tebriz" szonyeg239 - Perzsa "Tebriz" szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, közepén kopott, 396*280 cm, közepén kopott
Estimate : 150,000.00 - 360,000.00

Dagesztáni "Szumák" szottes240 - Dagesztáni "Szumák" szottes
Nagyhazi Gallery
1930 körül,, sarkain sérült, 330*213 cm, sarkain sérült

Perzsa "Kaskai-Siráz" szonyeg241 - Perzsa "Kaskai-Siráz" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1920 körül, szenné csomózás, 210*168 cm
Estimate : 160,000.00 - 240,000.00

Perzsa "Afshar" szonyeg242 - Perzsa "Afshar" szonyeg
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, szenné csomózás, 205*171 cm

Perzsa "Kurd" szonyeg243 - Perzsa "Kurd" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, gördesz csomózás, kopott, sérült, 334*158 cm, kopott, sérült
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00

Perzsa "Karadja" szonyeg244 - Perzsa "Karadja" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1910 körül, gördesz csomózás, kopott sérült, 378*85 cm, kopott sérült
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00

Perzsa "Hamadán" szonyeg245 - Perzsa "Hamadán" szonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. eleje, gördesz csomózás, kissé kopott, 296*138 cm, kissé kopott
Estimate : 160,000.00 - 280,000.00

Anatóliai "Panderma" imaszonyeg246 - Anatóliai "Panderma" imaszonyeg
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, gördesz csomózás, 187*126 cm
Estimate : 180,000.00 - 360,000.00

Kaukázusi "Kuba" szonyeg247 - Kaukázusi "Kuba" szonyeg
Nagyhazi Gallery
1900 körül, gördesz csomózás, kopott, 188*136 cm, kopott
Estimate : 220,000.00 - 400,000.00

Üzbég nyeregtáska248 - Üzbég nyeregtáska
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, szövött, 117*54 cm
Estimate : 40,000.00 - 100,000.00

Türkmén "Salor" torba249 - Türkmén "Salor" torba
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, szenné csomózás, sérült, hiányos, 40*76 cm, sérült, hiányos
Estimate : 40,000.00 - 200,000.00

Anatóliai szonyeg, Felhos Kazak mintával250 - Anatóliai szonyeg, Felhos Kazak mintával
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, gördesz csomózás, sérült, 167*113 cm, sérült