201 - TükörNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, préselt sárgaréz keretben, csiszolt tükör, 66*40 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 90,000.00 - 150,000.00
202 - Toalett tükörNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00 - 80,000.00
203 - KomódNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00 - 950,000.00
204 - JátékasztalNagyhazi Gallery
angol, 19. sz. közepe, faragott diófa, szétnyíló lapja fenyofa diófa borítással, 75*87*47 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 400,000.00
205 - SzalonasztalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 220,000.00
206 - KarszékNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 200,000.00
207 - ÍróasztalNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00 - 460,000.00
208 - VitrinNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 240,000.00 - 400,000.00
209 - KarosszékNagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, faragott diófa, eredeti állapotban, 103*60*53 cm, eredeti állapotban
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00 - 90,000.00
211 - TálalószekrényNagyhazi Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 800,000.00
213 - HintaszékNagyhazi Gallery
Bécs, 1900 körül, Jakob és Joseph Kohn, hajlított, gozolt bükkfa, m: 106 cm
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00 - 180,000.00
214 - FalikárpitNagyhazi Gallery
flamand, 19. sz., kézi szövésu, kissé sérült, 236*330 cm, kissé sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,400,000.00 - 2,500,000.00
216 - Anatóliai "Temeto - Kula" imaszonyeg VÉDETT - NO EXPORTNagyhazi Gallery
18. sz., gördesz csomózás,, kopott, sérült, 189*127 cm, kopott, sérült
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00 - 1,000,000.00
222 - Türkmén "Afgán" szonyegNagyhazi Gallery
20. sz. eleje, szenné csomózás, kopott, sérült, flóderos, 258*215 cm, kopott, sérült, flóderos
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00 - 60,000.00
235 - Kaukázusi "Kuba" szonyegNagyhazi Gallery
19. sz. vége, gördesz csomózás, kopott, sérült, javított, 215*128 cm, kopott, sérült, javított
Bidding Has ConcludedEstimate : 140,000.00 - 300,000.00