Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Képóra151 - Képóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 2,800,000.00 - 4,000,000.00

Keretóra152 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
Joseph Sterber, Buda, 1830 körül, 1/4 ütos szerkezet, restaurált, 54*43,5 cm
Estimate : 260,000.00 - 400,000.00

Keretóra153 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
magyar, 1940 körül, dátumos, 1/4 ütos szerkezet, aranyozott ökörszemes keretben, 51*40,5 cm
Estimate : 240,000.00 - 360,000.00

Tükör154 - Tükör
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 160*104 cm, sérült
Estimate : 300,000.00 - 460,000.00

Falióra155 - Falióra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00

Kandalló óra156 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 900,000.00 - 1,500,000.00

Állóóra157 - Állóóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,500,000.00 - 2,200,000.00

Kandalló óra158 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 460,000.00 - 600,000.00

Kandalló óra159 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 300,000.00

Keretóra160 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
osztrák, 1830 körül, 1/4 ütos szerkezet, aranyozott, ökörszemes keretben, 53*42,5 cm
Estimate : 160,000.00 - 240,000.00

Keretóra161 - Keretóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00

Kandalló óra162 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,800,000.00 - 2,800,000.00

Kandalló óra163 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
francia, 19. sz. elso fele, tuzaranyozott bronz tokban, 1/2 -es ütos szerkezet, "Fervez á Paris" felirattal, m: 38 cm
Estimate : 440,000.00 - 600,000.00

Kandalló óra164 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 500,000.00 - 800,000.00

Kandalló óra165 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,100,000.00 - 2,000,000.00

Kandalló óra166 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
francia, 19. sz. eleje, 1/2 -es ütos szerkezet, aranyozott, patinázott bronz tokban, muködoképes, m: 38 cm, muködoképes
Estimate : 280,000.00 - 440,000.00

Kandalló óra167 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 240,000.00 - 400,000.00

Láda168 - Láda
Nagyhazi Gallery
Estimate : 280,000.00 - 500,000.00

Kelengyeláda169 - Kelengyeláda
Nagyhazi Gallery
Estimate : 360,000.00 - 500,000.00

Kelengyeláda170 - Kelengyeláda
Nagyhazi Gallery
Estimate : 280,000.00 - 400,000.00

Konzolasztal171 - Konzolasztal
Nagyhazi Gallery
olasz, 19. sz. második fele, faragott diófa, 57*86*44 cm
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00

Támlásszék172 - Támlásszék
Nagyhazi Gallery
olasz, 19. sz. második fele, faragott diófa, restaurált, 120*48*45 cm, restaurált

Támlásszék173 - Támlásszék
Nagyhazi Gallery

Kabinetszekrény174 - Kabinetszekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 850,000.00 - 1,500,000.00

Kabinetszekrény175 - Kabinetszekrény
Nagyhazi Gallery
olasz, 16. sz. vége, faragott tömör diófa, középso ajtaja mögött 3 fiókkal, 122*92*36,5 cm
Estimate : 800,000.00 - 1,500,000.00

Ún. Savonarola vagy ollósszék176 - Ún. Savonarola vagy ollósszék
Nagyhazi Gallery
olasz, 19. sz. közepe, faragott tömör hársfa, 95*70*59 cm
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00

Ún. Savonarola vagy ollósszék177 - Ún. Savonarola vagy ollósszék
Nagyhazi Gallery

Ún. Savonarola vagy ollósszék178 - Ún. Savonarola vagy ollósszék
Nagyhazi Gallery

Tálalószekrény179 - Tálalószekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,700,000.00 - 2,400,000.00

Tálalószekrény180 - Tálalószekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,800,000.00 - 2,600,000.00

Komód181 - Komód
Nagyhazi Gallery
Estimate : 950,000.00 - 1,500,000.00

Ruhásszekrény182 - Ruhásszekrény
Nagyhazi Gallery
Nyugat - Magyarország, 18. sz. második fele, tömör diófa, faragott díszítéssel, 197*160*65 cm

Tálalószekrény183 - Tálalószekrény
Nagyhazi Gallery
magyar, 1780 körül, tömör diófa, faragott díszítéssel, restaurált, 255*150*64 cm, restaurált
Estimate : 600,000.00 - 950,000.00

Faliszekrényke184 - Faliszekrényke
Nagyhazi Gallery
Estimate : 300,000.00 - 500,000.00

Szalonasztal185 - Szalonasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 400,000.00 - 700,000.00

Toalettasztal186 - Toalettasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 650,000.00 - 1,000,000.00

Szalongarnítúra, 8 db -os187 - Szalongarnítúra, 8 db -os
Nagyhazi Gallery
Estimate : 500,000.00 - 600,000.00

Ruhásszekrény188 - Ruhásszekrény
Nagyhazi Gallery

Ruhásszekrény189 - Ruhásszekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,100,000.00 - 1,500,000.00

Emeletes írószekrény190 - Emeletes írószekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 2,400,000.00 - 3,200,000.00

Emeletes írószekrény191 - Emeletes írószekrény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,300,000.00 - 1,800,000.00

Ágy192 - Ágy
Nagyhazi Gallery
Estimate : 300,000.00 - 480,000.00

Állólámpa193 - Állólámpa
Nagyhazi Gallery
Estimate : 400,000.00 - 600,000.00

Ruhásszekrény194 - Ruhásszekrény
Nagyhazi Gallery

Íróasztal székkel195 - Íróasztal székkel
Nagyhazi Gallery
Estimate : 480,000.00 - 600,000.00

Trümó, írófiókkal196 - Trümó, írófiókkal
Nagyhazi Gallery

Tükör197 - Tükör
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, faragott, aranyozott hársfa, sérült, 250*119 cm, sérült
Estimate : 380,000.00 - 600,000.00

Cilinderes íróasztal198 - Cilinderes íróasztal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 800,000.00 - 1,200,000.00

Támlásszék, 6 db199 - Támlásszék, 6 db
Nagyhazi Gallery
holland, 18. sz. vége, tömör tölgyfa, faragott díszítéssel, 90*45*46 cm

Írószekreter200 - Írószekreter
Nagyhazi Gallery
Estimate : 550,000.00 - 900,000.00