Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Szent Lajos101 - Szent Lajos
Nagyhazi Gallery
Limoges, 1877, festett aranyozott tuzzománc, hátoldalán "Luis Boulay(?)" jelzéssel, 13*9,5 cm
Estimate : 110,000.00 - 200,000.00

Szelence102 - Szelence
Nagyhazi Gallery
Bécs vagy Itália, 19. sz. második fele, aranyozott ezüst, festett zománcdísszel, mitológiai jelenettel, 2,5*8*6 cm
Estimate : 220,000.00 - 400,000.00

Szelence103 - Szelence
Nagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 18. sz. második fele, bronz, festett zománcdísszel, 4*8*6 cm
Estimate : 200,000.00 - 300,000.00

Asztaldísz104 - Asztaldísz
Nagyhazi Gallery
Bécs, 18. sz. második fele, Anton Grassi, fehér mázas porcelán, restaurált, 65*34 cm, restaurált
Estimate : 500,000.00 - 700,000.00

Kínáló105 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
Estimate : 24,000.00 - 40,000.00

Asztali kínáló106 - Asztali kínáló
Nagyhazi Gallery

Talpas pohár107 - Talpas pohár
Nagyhazi Gallery
Velence, 18. sz. vége, színtelen hutaüveg, csavart tejüveg, szálas díszítéssel, m: 20,5 cm
Estimate : 140,000.00 - 200,000.00

Pohár108 - Pohár
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránzöld üveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 12,5 cm
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00

Cukordoboz109 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
Estimate : 70,000.00 - 150,000.00

Pohár110 - Pohár
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. elso fele, csiszolt, kétrétegu üveg, aranyozott, zománcfestett díszítéssel, m: 13,5 cm

Pohár111 - Pohár
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránüveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 14 cm
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00

Cukordoboz112 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. elso fele, csiszolt, zöld kalcedonüveg, sárgaréz szerelékkel, 10*11,5*8 cm
Estimate : 60,000.00 - 120,000.00

Pohár113 - Pohár
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt uránzöld üveg, arany és zománcfestett díszítéssel, m: 13,5 cm

Díszpohár114 - Díszpohár
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. vége, csiszolt kétrétegu üveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, m: 14 cm
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00

Cukordoboz115 - Cukordoboz
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. második fele, csiszolt, bíborpácolt üveg, préselt vörösréz szerelékkel, 11*12,5*9 cm

Díszpohár116 - Díszpohár
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. közepe, csiszolt kobaltüveg, zománcfestett, aranyozott díszítéssel, m: 14 cm
Estimate : 50,000.00 - 100,000.00

Cukortartó117 - Cukortartó
Nagyhazi Gallery

Patikaedény118 - Patikaedény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 20,000.00 - 40,000.00

Díszváza119 - Díszváza
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 150,000.00

Asztali kínáló120 - Asztali kínáló
Nagyhazi Gallery

Kínáló121 - Kínáló
Nagyhazi Gallery

Posztamens122 - Posztamens
Nagyhazi Gallery
Zsolnay - gyár(?), Pécs, 19. sz. vége, festett, aranyozott fehércserép, m: 79 cm
Estimate : 150,000.00 - 300,000.00

Díszkancsó123 - Díszkancsó
Nagyhazi Gallery
Fischer Ignác, Budapest, 1890 körül, keménycserép, áttört, aranyozott díszítéssel, m: 47 cm
Estimate : 190,000.00 - 300,000.00

Váza124 - Váza
Nagyhazi Gallery

Váza125 - Váza
Nagyhazi Gallery
Estimate : 40,000.00 - 60,000.00

Kaspó126 - Kaspó
Nagyhazi Gallery
Zsolnay - gyár, Pécs, 1910 körül, labradormintás, eozinmázas fehércserép, repedt, 27*32 cm, repedt
Estimate : 300,000.00 - 500,000.00

Váza noalakkal127 - Váza noalakkal
Nagyhazi Gallery
Estimate : 360,000.00 - 500,000.00

Díszdoboz128 - Díszdoboz
Nagyhazi Gallery
Zsolnay - gyár, Pécs, 1910 körül, eozinmázas fehércserép, fazonszám: 8713, 14*19,5*12 cm
Estimate : 80,000.00 - 160,000.00

Váza129 - Váza
Nagyhazi Gallery
Emilé Gallé, Nancy, 1900 körül, savmaratott, réteges üveg, jelzett az oldalán: "Gallé", m: 12 cm

Váza130 - Váza
Nagyhazi Gallery
Emile Gallé, 1910 körül, savmaratott üveg, jelezve az oldalán: "Gallé", m: 15,5 cm
Estimate : 140,000.00 - 220,000.00

Tulipán váza131 - Tulipán váza
Nagyhazi Gallery
Geislingen, 1930 körül, "WMF", irizáló üveg, m: 21,5 cm

Váza132 - Váza
Nagyhazi Gallery
Daum, Nancy, savmaratott, réteges üveg, jelezve az oldalán: "Daum Nancy", m: 50 cm
Estimate : 1,000,000.00 - 1,500,000.00

Váza133 - Váza
Nagyhazi Gallery
Emilé Gallé, Nancy, 1900 körül, savmaratott, réteges üveg, jelezve az oldalán: "Gallé", m: 25 cm
Estimate : 200,000.00 - 400,000.00

Váza134 - Váza
Nagyhazi Gallery
Emilé Gallé, Nancy, 1900 körül, savmaratott, réteges üveg, jelzve az oldalán: "Gallé", m: 72 cm
Estimate : 5,000,000.00 - 6,000,000.00

Cigarettakínáló135 - Cigarettakínáló
Nagyhazi Gallery
USA, 20. sz. közepe, nikkel és kaucsuk, sérült, m: 21 cm, sérült

Teáskészlet, 3 db -os136 - Teáskészlet, 3 db -os
Nagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, ezüstözött fém, m: 16 cm; 9,5 cm
Estimate : 36,000.00 - 50,000.00

Váza137 - Váza
Nagyhazi Gallery
Gorka Géza, 1950 -es évek, repesztett mázas cserép, jelezve az alján, m: 18 cm

Teáskanna138 - Teáskanna
Nagyhazi Gallery
Anglia, Sheffield, 20. sz. elso fele, ezüstözött fém, ébenfa fogóval, m: 22 cm
Estimate : 18,000.00 - 30,000.00

Tengerész139 - Tengerész
Nagyhazi Gallery
USA, 20. sz. elso fele, bakelit és nikkelezett fém, restaurált, m: 29 cm, restaurált
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00

Hamutartó140 - Hamutartó
Nagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, bakelit és nikkelezett fém, 14*22 cm

Asztali öngyújtó141 - Asztali öngyújtó
Nagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, nikkelezett fém, m: 14,5 cm

Asztali óra142 - Asztali óra
Nagyhazi Gallery
Anglia, 20. sz. elso fele, nikkelezett fém, nem muködik, m: 21 cm, nem muködik
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Kandalló óra143 - Kandalló óra
Nagyhazi Gallery

Utazóóra144 - Utazóóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 320,000.00 - 500,000.00

Utazóóra145 - Utazóóra
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00

Asztalközép146 - Asztalközép
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. közepe, aranyozott bronz, d: 41 cm
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Bonbonier147 - Bonbonier
Nagyhazi Gallery

Asztalközép148 - Asztalközép
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. közepe, aranyozott bronz, üvegbetét hiányzik, m: 36 cm

Kandeláber149 - Kandeláber
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. második fele, aranyozott, patinázott bronz, márvány talapzattal, alakított, m: 49 cm, alakított
Estimate : 240,000.00 - 400,000.00

Képóra - Bécs látképe a Belvedere Palota kertjébol150 - Képóra - Bécs látképe a Belvedere Palota kertjébol
Nagyhazi Gallery
Estimate : 1,400,000.00 - 2,500,000.00