Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

<!--- --->
Tál51 - Tál
Nagyhazi Gallery
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00

Fali víztartó52 - Fali víztartó
Nagyhazi Gallery
Delft, 18. sz. eleje, ónmázas fajansz, restaurált, m: 46 cm, restaurált
Estimate : 300,000.00 - 500,000.00

Bokály53 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00

Bokály54 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00

Bokály55 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 110,000.00 - 180,000.00

Királybokály56 - Királybokály
Nagyhazi Gallery
Nagyajta, 1800 körül, mázas cserép, karcolt díszítéssel, m: 26 cm
Estimate : 90,000.00 - 150,000.00

Tál57 - Tál
Nagyhazi Gallery
Estimate : 40,000.00 - 60,000.00

Bokály58 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00

Bokály59 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Erdély, 19. sz. elso fele, ónmázas fajansz, m: 21 cm
Estimate : 60,000.00 - 110,000.00

Bokály60 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 170,000.00

Bokály61 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Estimate : 50,000.00 - 100,000.00

Bokály62 - Bokály
Nagyhazi Gallery
Szászkézd, 1796, mázas cserép, sgraffítos díszítéssel, m: 19 cm

Noi és férfi büszt63 - Noi és férfi büszt
Nagyhazi Gallery
olasz, 1600 körül, bronz, eredetileg reneszánsz bútorveret, m: 31 cm
Estimate : 180,000.00 - 300,000.00

Napóleon64 - Napóleon
Nagyhazi Gallery
19. sz. elso fele, faragott tölgyfa, 36*28 cm

Noi és férfi büszt65 - Noi és férfi büszt
Nagyhazi Gallery
Velence, 1600 körül, bronz, fa talapzaton, eredetileg, reneszánsz bútorveret, m: 10,5 cm
Estimate : 180,000.00 - 400,000.00

Ládika66 - Ládika
Nagyhazi Gallery
Estimate : 600,000.00 - 800,000.00

Lat67 - Lat
Nagyhazi Gallery
Estimate : 750,000.00 - 1,200,000.00

Lakat68 - Lakat
Nagyhazi Gallery
Közép - Európa, 17. sz., kovácsoltvas, m: 13 cm
Estimate : 80,000.00 - 150,000.00

Kiöntoedény69 - Kiöntoedény
Nagyhazi Gallery
flamand, 1500 körül, bronz, m: 15 cm
Estimate : 140,000.00 - 300,000.00

Lakat70 - Lakat
Nagyhazi Gallery
magyar, 1800 körül, kovácsoltvas, kulcs hiányzik, h: 18 cm, kulcs hiányzik
Estimate : 28,000.00 - 50,000.00

Szelence71 - Szelence
Nagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 1500 körül, bronz, vésett díszítéssel, 2,5*7,5*4 cm
Estimate : 75,000.00 - 120,000.00

Pohár72 - Pohár
Nagyhazi Gallery
Estimate : 170,000.00 - 240,000.00

Szelence73 - Szelence
Nagyhazi Gallery

Ágymelegíto74 - Ágymelegíto
Nagyhazi Gallery

Tuzikutya - homlokdísz75 - Tuzikutya - homlokdísz
Nagyhazi Gallery
francia, 18. sz., öntött, cizellált bronz, m: 39 cm
Estimate : 180,000.00 - 280,000.00

Kupa76 - Kupa
Nagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, ónozott vörösréz, m: 25 cm
Estimate : 55,000.00 - 100,000.00

Kancsó77 - Kancsó
Nagyhazi Gallery
Balkán, 1800 körül, kalapált vörösréz és kovácsoltvas, m: 59 cm
Estimate : 55,000.00 - 95,000.00

Tuzikutya78 - Tuzikutya
Nagyhazi Gallery
flamand, 17. sz., kovácsoltvas, 45*41 cm

Kancsó79 - Kancsó
Nagyhazi Gallery
Estimate : 26,000.00 - 40,000.00

Kiöntoedény80 - Kiöntoedény
Nagyhazi Gallery
Estimate : 120,000.00 - 200,000.00

Gyertyatartó pár81 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
német, 17. sz., öntött bronz, egyik restaurált, m: 45 cm, egyik restaurált
Estimate : 240,000.00 - 360,000.00

Vértál82 - Vértál
Nagyhazi Gallery
Estimate : 220,000.00 - 400,000.00

Hölgy tükörrel83 - Hölgy tükörrel
Nagyhazi Gallery
francia, 1900 körül, alabástrom és elefántcsont, achát talapzaton, m: 24 cm
Estimate : 260,000.00 - 420,000.00

Vénusz és Ámor84 - Vénusz és Ámor
Nagyhazi Gallery
francia, 19. sz. második fele, elefántcsont, fa talapzaton, sérült, m: 16,5 cm, sérült
Estimate : 80,000.00 - 160,000.00

Osztrák festo, 19. sz. második fele - Kalapos hölgy portréja85 - Osztrák festo, 19. sz. második fele - Kalapos hölgy portréja
Nagyhazi Gallery
Kalapos hölgy portréja, j.j.l.: Mab(?), 11*9 cm
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00

Akt86 - Akt
Nagyhazi Gallery
Nyugat - Európa, 19. sz. vége, elefántcsont, sérült, m: 6 cm, sérült
Estimate : 30,000.00 - 60,000.00

Német festo, 1810 körül - Fiatal hölgy portréja87 - Német festo, 1810 körül - Fiatal hölgy portréja
Nagyhazi Gallery
Fiatal hölgy portréja, j.n., 5*4 cm

Díszkupa88 - Díszkupa
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz., elefántcsont, római történelmi jelenetekkel, m: 37 cm
Estimate : 2,800,000.00 - 4,400,000.00

Rield(?) jelzéssel, 19. sz. - XIV. Lajos, Marie - Antoinette és gyermekük portréja, 3 db89 - Rield(?) jelzéssel, 19. sz. - XIV. Lajos, Marie - Antoinette és gyermekük portréja, 3 db
Nagyhazi Gallery

Díszdoboz90 - Díszdoboz
Nagyhazi Gallery
magyar, 19. sz. második fele, achát, aranyozott réz szerelékkel, 6,5*11*5,5 cm

Szent Péter Bazilika Rómában91 - Szent Péter Bazilika Rómában
Nagyhazi Gallery
Itália, 19. sz. második fele, mozaik berakással, onix keretben, 9,5*12,5 cm
Estimate : 20,000.00 - 40,000.00

Díszdoboz92 - Díszdoboz
Nagyhazi Gallery
francia, 18. sz. vége, fém, teknocpáncél betéttel, fedelén festett rekamié jelenettel, d: 7,5 cm

Allegórikus jelenet93 - Allegórikus jelenet
Nagyhazi Gallery
német, 18. sz. vége, akvarell, elefántcsont, sérült, j.n., 9,5*22,5 cm, sérült

Dumas jelzéssel, 19. sz. második fele - Ifjú hölgy portréja94 - Dumas jelzéssel, 19. sz. második fele - Ifjú hölgy portréja
Nagyhazi Gallery
Ifjú hölgy portréja, j.j.l.: S. Dumas, 8,5*7 cm; kerettel: 17,5*15 cm, csont keretben
Estimate : 85,000.00 - 140,000.00

Raffaello Santi után, 19. sz. második fele - Madonna95 - Raffaello Santi után, 19. sz. második fele - Madonna
Nagyhazi Gallery
Madonna felirat j.l.: n. Rafaello, 14,5*11 cm, préselt, áttört vörösréz keretben

Fiatal hölgy gyertyával96 - Fiatal hölgy gyertyával
Nagyhazi Gallery
osztrák, 19. sz. vége, festett porcelán, 14*9 cm

Kötögeto hölgy97 - Kötögeto hölgy
Nagyhazi Gallery
olasz, 19. sz., pietre dure, 14*9,5 cm, SZM 158/2004

Díszdoboz98 - Díszdoboz
Nagyhazi Gallery
cseh, 19. sz. második fele, festett, aranyozott porcelán, aranyozott sárgaréz szerelékkel, 11,5*20,5*13,5 cm
Estimate : 70,000.00 - 150,000.00

Fájdalmas Szuzanya99 - Fájdalmas Szuzanya
Nagyhazi Gallery
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00

Mária a gyermek Jézussal100 - Mária a gyermek Jézussal
Nagyhazi Gallery
flamand, 19. sz., ólom, m: 16,5 cm
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00