25 Cèntims. Aj. de VALLBONA D´ANOIA. Cartón. (Sucio). RARO. AT-2643; T-3061. MBC+.7438 - 25 Cèntims. Aj. de VALLBONA D´ANOIA. Cartón. (Sucio). RARO. AT-2643; T-3061. MBC+.
25 Cèntims. Aj. de VALLBONA D´ANOIA. Cartón. (Sucio). RARO. AT-2643; T-3061. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

20 Cèntims. SINDICAT AGRÍCOLA COOPERATIU. SARROCA DE SEGRE. RARÍSIMO. L-3505; T-2653. MBC+.7439 - 20 Cèntims. SINDICAT AGRÍCOLA COOPERATIU. SARROCA DE SEGRE. RARÍSIMO. L-3505; T-2653. MBC+.
20 Cèntims. SINDICAT AGRÍCOLA COOPERATIU. SARROCA DE SEGRE. RARÍSIMO. L-3505; T-2653. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. (Alguna rotura). ESCASO. AT-2657; T-3075. MBC.7440 - 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. (Alguna rotura). ESCASO. AT-2657; T-3075. MBC.
1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. (Alguna rotura). ESCASO. AT-2657; T-3075. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. Sin tampón. (Algo sucio). ESCASO. AT-2657a; T-3075. MBC-.7441 - 1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. Sin tampón. (Algo sucio). ESCASO. AT-2657a; T-3075. MBC-.
1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. Sin tampón. (Algo sucio). ESCASO. AT-2657a; T-3075. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. ESCASO. AT-2658; T-3076. (EBC-).7442 - 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. ESCASO. AT-2658; T-3076. (EBC-).
50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. ESCASO. AT-2658; T-3076. (EBC-). PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. ESCASO. AT-2658; T-3076. MBC+.7443 - 50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. ESCASO. AT-2658; T-3076. MBC+.
50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. ESCASO. AT-2658; T-3076. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

25 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. Sin la N del número. AT-2662; T-3080. EBC.7444 - 25 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. Sin la N del número. AT-2662; T-3080. EBC.
25 Cèntims. Maig 1937. Aj. de VALLFLORIDA. Sin la N del número. AT-2662; T-3080. EBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

1 Pesseta. C.M. de VALLMOLL. Cartón, sin tampón. RARO. AT-2678; T-3096. BC.7445 - 1 Pesseta. C.M. de VALLMOLL. Cartón, sin tampón. RARO. AT-2678; T-3096. BC.
1 Pesseta. C.M. de VALLMOLL. Cartón, sin tampón. RARO. AT-2678; T-3096. BC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

50 Cèntims. C.M. de VALLMOLL. Cartón. RARO. AT-2679; T-3097. MBC-.7446 - 50 Cèntims. C.M. de VALLMOLL. Cartón. RARO. AT-2679; T-3097. MBC-.
50 Cèntims. C.M. de VALLMOLL. Cartón. RARO. AT-2679; T-3097. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA

25 Cèntims. C.M. de VALLMOLL. Cartón. RARO. AT-2680; T-3098. MBC+.7447 - 25 Cèntims. C.M. de VALLMOLL. Cartón. RARO. AT-2680; T-3098. MBC+.
25 Cèntims. C.M. de VALLMOLL. Cartón. RARO. AT-2680; T-3098. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA