144 - SILVER 1Auktionskammaren.se
BESTICK I SCHATULL, 12 KNIVAR, 12 GAFFLAR, N.S MED BENSKAFT I SILVERINFATTNING, ENGLAND
145 - SILVER 1Auktionskammaren.se
146 - SILVER 1Auktionskammaren.se
147 - SILVER 1Auktionskammaren.se
KONFEKTSKÅL, DRIVEN BLADDEKOR, SVÄNGD SLÄT HÄNKEL MED ÖGLA, ROKOKOSTIL, 1800-TAL, OKÄNDA STÄMPLAR, H8, D14
149 - SILVER 1Auktionskammaren.se
SUPSKED, VRIDET SKAFT MED RUND AVSLUTANDE KNOPP, JENS PETTERSEN SMITT, BERGEN 1719-44, L15
150 - SILVER 1Auktionskammaren.se
12 COCKTAILGLAS, RUND FOT, KULFORMAD STAM, UTSVÄNGD KUPPA, CG HALLBERG, STOCKHOLM 1950, ÄGARMONOGRAM, H9