SISEBUTO. Tremissis. Toleto. A/ +SISEBVTVSRE+. R/ +TOLETOPIVS. CNV-229.4. MBC+. Escasa.231 - SISEBUTO. Tremissis. Toleto. A/ +SISEBVTVSRE+. R/ +TOLETOPIVS. CNV-229.4. MBC+. Escasa.
SISEBUTO. Tremissis. Toleto. A/ +SISEBVTVSRE+. R/ +TOLETOPIVS. CNV-229.4. MBC+. Escasa.

SISEBUTO. Tremissis. Emerita. A/ +SISEBVTVSREx. R/ +EMERI-TAPIVS*. CNV-258.1. EBC-.232 - SISEBUTO. Tremissis. Emerita. A/ +SISEBVTVSREx. R/ +EMERI-TAPIVS*. CNV-258.1. EBC-.
SISEBUTO. Tremissis. Emerita. A/ +SISEBVTVSREx. R/ +EMERI-TAPIVS*. CNV-258.1. EBC-.

SISEBUTO. Tremissis. Emerita. A/ +SISEBVTVSREx. R/ +EMERI-|T|APIVS. CNV-258.8. EBC-.233 - SISEBUTO. Tremissis. Emerita. A/ +SISEBVTVSREx. R/ +EMERI-|T|APIVS. CNV-258.8. EBC-.
SISEBUTO. Tremissis. Emerita. A/ +SISEBVTVSREx. R/ +EMERI-|T|APIVS. CNV-258.8. EBC-.

SUINTHILA. Tremissis. Ispali. A/ +SVINTHILARE. R/ +ISPALIPIVS. CNV-289. EBC-.234 - SUINTHILA. Tremissis. Ispali. A/ +SVINTHILARE. R/ +ISPALIPIVS. CNV-289. EBC-.
SUINTHILA. Tremissis. Ispali. A/ +SVINTHILARE. R/ +ISPALIPIVS. CNV-289. EBC-.
Start Price : 425.00

SUINTHILA. Tremissis. Tucci. A/ +SVINTHILRE. R/ +IVSTVSTVCI. CNV-290.10. Rayitas en el anv. EBC-.235 - SUINTHILA. Tremissis. Tucci. A/ +SVINTHILRE. R/ +IVSTVSTVCI. CNV-290.10. Rayitas en el anv. EBC-.
SUINTHILA. Tremissis. Tucci. A/ +SVINTHILRE. R/ +IVSTVSTVCI. CNV-290.10. Rayitas en el anv. EBC-.

CHINDASVINTO. Tremissis. Córdoba. A/ +CNDASVNTVRE. R/ +C<R-DoBAPIVS*. CNV- A/408.1 y R/ 408. Único e236 - CHINDASVINTO. Tremissis. Córdoba. A/ +CNDASVNTVRE. R/ +C
Start Price : 4,000.00

ERVIGIO. Tremissis. Ispali. A/ +IDINMERVIGIVSP. R/ +*ISPALI PIVS. CNV-494. Muesca en el canto. MBC+.237 - ERVIGIO. Tremissis. Ispali. A/ +IDINMERVIGIVSP. R/ +*ISPALI PIVS. CNV-494. Muesca en el canto. MBC+.
ERVIGIO. Tremissis. Ispali. A/ +IDINMERVIGIVSP. R/ +*ISPALI PIVS. CNV-494. Muesca en el canto. MBC+. Rara.

EGICA Y WITIZA. Tremissis, Ispali. A/ +IDINMERVIGICAP. R/ INPINNEVVITTISAP. CNV-568.3. Rotura al bor238 - EGICA Y WITIZA. Tremissis, Ispali. A/ +IDINMERVIGICAP. R/ INPINNEVVITTISAP. CNV-568.3. Rotura al bor
EGICA Y WITIZA. Tremissis, Ispali. A/ +IDINMERVIGICAP. R/ INPINNEVVITTISAP. CNV-568.3. Rotura al borde. EBC. Muy rara.

EGICA Y WITIZA. Tremissis. Emerita. A/ +INDNM·EGICAP. R/ +VVITTIZAP. Monograma M, E-R, TA entre 4 pu239 - EGICA Y WITIZA. Tremissis. Emerita. A/ +INDNM·EGICAP. R/ +VVITTIZAP. Monograma M, E-R, TA entre 4 pu
EGICA Y WITIZA. Tremissis. Emerita. A/ +INDNM·EGICAP. R/ +VVITTIZAP. Monograma M, E-R, TA entre 4 puntos. CNV-no. EBC. Rara.

WITIZA. Tremissis. Córdoba. A/ IDINMNEVVITTIZAP. R/ +CORDOBAPATRICIA:. CNV-593 vte., por llevar 2 pu240 - WITIZA. Tremissis. Córdoba. A/ IDINMNEVVITTIZAP. R/ +CORDOBAPATRICIA:. CNV-593 vte., por llevar 2 pu