241 - Váza Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satsuma. Japán, XIX. század vége. Jelzett: keleti írásjelek. 22 cm Starting Price: 44000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 44,000.00
245 - Fedeles váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
246 - Keleti figura Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 95,000.00
247 - Keleti figura Polgar Auction Gallery
248 - Váza Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. J.n. Japán, XIX. század elso fele. 61 cm Starting Price: 100000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00
249 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Kék fehér porcelán. Kína, XVIII. század. 40,5 cm Starting Price: 60000 HUF.
250 - Kinai váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00