44th Jewellery, Work of Arts Auction

Auction Details

Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Váza                                              241 - Váza
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satsuma. Japán, XIX. század vége. Jelzett: keleti írásjelek. 22 cm Starting Price: 44000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Virágtartó elefántagyar                           242 - Virágtartó elefántagyar
Polgar Auction Gallery
Kovácsolt vas és elefáncsont. 1900 körüli, Francia vagy Belga munka. 40x50 cm Starting Price: 90000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Elefáncsont faragvány                             243 - Elefáncsont faragvány
Polgar Auction Gallery
Testén plasztikusan faragott novények és faág után nyúló elefánt. Afrika, Kongó 1920 körül. 2...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Elefántcsont faragvány                            244 - Elefántcsont faragvány
Polgar Auction Gallery
Faragott levél motívumokkal. Réz talp maradvánnyal. 1900 körüli, Európai munka. 73 cm Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fedeles váza                                      245 - Fedeles váza
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Imári jellegu festéssel, plasztikusan formált állattal a tetején XIX. század vége. Eosen javí...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Keleti figura                                     246 - Keleti figura
Polgar Auction Gallery
Porcelán festett figura fa talapzaton. J.n. Japán, 1900 körüli. Legyezo törött, fej javított, kézfej sé...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 95,000.00
 
 
Details...Bookmark
Keleti figura                                     247 - Keleti figura
Polgar Auction Gallery
Porcelán festett figura fa talapzaton. J.n. Japán, 1900 körüli. Kéz sérült, hiányos. 46 cm Starting Price: 9...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 95,000.00
 
 
Details...Bookmark
Váza                                              248 - Váza
Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. J.n. Japán, XIX. század elso fele. 61 cm Starting Price: 100000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dísztál                                           249 - Dísztál
Polgar Auction Gallery
Kék fehér porcelán. Kína, XVIII. század. 40,5 cm Starting Price: 60000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kinai váza                                        250 - Kinai váza
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Szájperemén plasztikusan formált sárkány motívumával. XVIII. század eleje. 26 cm Starting Pri...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tányér                                            251 - Tányér
Polgar Auction Gallery
Kinai porcelán. Kangxi periódus.(1662-1722) Szélén pici csorbulással. 29 cm Starting Price: 36000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 36,000.00
 
 
Details...Bookmark
Füstölo                                           252 - Füstölo
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Téglatest forma, tetején áttört. Fou kutya és denevér díszítéssel. Kína, XIX. sz...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 8,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szervírozó                                        253 - Szervírozó
Polgar Auction Gallery
Porcelán, kék festett növénymotívumokkal. 7 rekeszes, fa talpon. Jelzett: benyomott méhkas W jel. 2 db javított. ...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 22,000.00
 
 
Details...Bookmark
Padlóváza                                         254 - Padlóváza
Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. Fa állvánnyal. J.n. XIX. század vége. 75 cm Álványon: 112 cm Starting Pr...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 250,000.00
 
 
Details...Bookmark
Padlóváza                                         255 - Padlóváza
Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. Fa állvánnyal. J.n. XIX. század vége. 75 cm Álványon: 112 cm Starting Pr...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 250,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kaspó                                             256 - Kaspó
Polgar Auction Gallery
Kék-fehér porcelán, növény ornamentikával díszített. XIX. század második fele. 46x53 cm Starting P...
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dísztál                                           257 - Dísztál
Polgar Auction Gallery
Imári jellegu festéssel. Jelzett: keleti írásjelek. Japán, XIX. század közepe. 63 cm Starting Price: 180000 HUF.
Bidding Has Concluded
Quantity : 1 | Estimate : 180,000.00
 
 
Details...Bookmark