241 - Váza Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satsuma. Japán, XIX. század vége. Jelzett: keleti írásjelek. 22 cm Starting Price: 44000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 44,000.00
244 - Elefántcsont faragvány Polgar Auction Gallery
Faragott levél motívumokkal. Réz talp maradvánnyal. 1900 körüli, Európai munka. 73 cm Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 120,000.00
245 - Fedeles váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 60,000.00
246 - Keleti figura Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 95,000.00
247 - Keleti figura Polgar Auction Gallery
248 - Váza Polgar Auction Gallery
Keleti motívumokkal díszített. J.n. Japán, XIX. század elso fele. 61 cm Starting Price: 100000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 100,000.00
249 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Kék fehér porcelán. Kína, XVIII. század. 40,5 cm Starting Price: 60000 HUF.
250 - Kinai váza Polgar Auction Gallery
251 - Tányér Polgar Auction Gallery
Kinai porcelán. Kangxi periódus.(1662-1722) Szélén pici csorbulással. 29 cm Starting Price: 36000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 36,000.00
252 - Füstölo Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 8,000.00
253 - Szervírozó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 22,000.00
254 - Padlóváza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 250,000.00
255 - Padlóváza Polgar Auction Gallery
256 - Kaspó Polgar Auction Gallery
257 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Imári jellegu festéssel. Jelzett: keleti írásjelek. Japán, XIX. század közepe. 63 cm Starting Price: 180000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 180,000.00