141 - Váza Polgar Auction Gallery
Fúvott üveg, fesett virágokkal és madárral. Cseh, 1900 körül. Apró csorbák. 24,5 cm Starting Price: 300...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 30,000.00
Details...Bookmark
142 - Váza Polgar Auction Gallery
Szintelen fújt üveg, hullámos szájperemmel. Cseh, 1900 körül. 33 cm Starting Price: 30000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 30,000.00
Details...Bookmark
143 - Váza Polgar Auction Gallery
Önmagába szinezett, fúvott üveg, hullámos szájjal. Cseh, 1900 körül. 19 cm Starting Price: 26000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 26,000.00
Details...Bookmark
144 - Váza Polgar Auction Gallery
Önmagába szinezett, fúvott üveg, hullámos szájjal. Cseh, 1900 körül. 19 cm Starting Price: 26000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 26,000.00
Details...Bookmark
145 - Váza Polgar Auction Gallery
Önmagába szinezett, fúvott üveg, hullámos szájjal. Festés nyomaival. Cseh, 1900 körül. 16 cm Starting ...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 26,000.00
Details...Bookmark
146 - Pici váza Polgar Auction Gallery
Önmagába szinezett, fúvott üveg, hullámos szájjal, virág festéssel. Cseh, 1900 körül. 10 cm Starti...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 15,000.00
Details...Bookmark
147 - Madaras váza Polgar Auction Gallery
Önmagába szinezett, fúvott üveg, hullámos szájjal. Festett virágokkal és madarakkal. Cseh, 1900 kör...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 26,000.00
Details...Bookmark
148 - Gladiátor Polgar Auction Gallery
Bronz, márvány talapzaton. Pajzsát eloreemelo férfi akt. Kezébol a kard hiányzik. 1900-as évek. 20x17 cm Starting...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 22,000.00
Details...Bookmark
150 - Ady Endre emlékérem Polgar Auction Gallery
Bronz. Jelzett: Bech Ö.Fülöp 6,5 cm, Beck Ö. Fülöp, Pápa, 1873- Budapest, 1945. Starting Price: 5000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 5,000.00
Details...Bookmark
152 - Kereszt Polgar Auction Gallery
Öntött réz. XVIII. század második fele. Fragment. 32 cm Starting Price: 8000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 8,000.00
Details...Bookmark
153 - Pakrow Ikon Polgar Auction Gallery
Olaj, fa. 37x30 cm XIX. század vége. Starting Price: 100000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 100,000.00
Details...Bookmark
154 - Kutya Polgar Auction Gallery
Bronz. Fekvo német dog. Jelzett: Istók J. Talpzat nélkül. 10x26 cm, Istók János, Bácsfalu, 1873. Starting Price: ...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 80,000.00
Details...Bookmark
155 - Likoros karaffa Polgar Auction Gallery
Zsanérosan nyitódó aluminium fedovel és füllel, gerezdes, gömbölyded üvegtesttel. 1900 körül. Jelz...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 18,000.00
Details...Bookmark
156 - Kínálótál Polgar Auction Gallery
Tüzaranyozott bronz, üvegbetéttel. Francia, eredeti baccarat kristály. XIX. század vége. Üvege repedt. 25x13 cm S...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 60,000.00
Details...Bookmark
157 - Asztalközép Polgar Auction Gallery
Porcelán, tüzaranyozott bronz álványon. Három plasztikusan formált szárnyas noalak közrefog egy fehér p...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 95,000.00
Details...Bookmark
158 - Paraszt kisfiú Polgar Auction Gallery
Bronz, márvány talpon. Kezeit zsebébedugó pufi paraszt gyerek. Jelzett: Cubila 20 cm Starting Price: 48000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 48,000.00
Details...Bookmark
159 - Asszír isten Polgar Auction Gallery
Festett ón. Oroszlán testu, ember feju szárnyas alak, márvány talapzaton. Javított. 20x23 cm Starting Price: 55000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 55,000.00
Details...Bookmark
160 - Dísztor Polgar Auction Gallery
Tengerésztiszti dísztor az elso világháborúból. Az acél penge magyar és osztrák koronával, a h...
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 48,000.00
Details...Bookmark