44th Jewellery, Work of Arts Auction

Váza                                              141 - Váza
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 30,000.00

Váza                                              142 - Váza
Polgar Auction Gallery
Szintelen fújt üveg, hullámos szájperemmel. Cseh, 1900 körül. 33 cm Starting Price: 30000 HUF.

Váza                                              143 - Váza
Polgar Auction Gallery
Önmagába szinezett, fúvott üveg, hullámos szájjal. Cseh, 1900 körül. 19 cm Starting Price: 26000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 26,000.00

Váza                                              144 - Váza
Polgar Auction Gallery

Váza                                              145 - Váza
Polgar Auction Gallery

Pici váza                                         146 - Pici váza
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 15,000.00

Madaras váza                                      147 - Madaras váza
Polgar Auction Gallery

Gladiátor                                         148 - Gladiátor
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 22,000.00

Vizsla vadászzsákmánnyal                          149 - Vizsla vadászzsákmánnyal
Polgar Auction Gallery
Öntött cizellált bronz, márványtalapzaton. Jelzett: Ganz és Tsa.? öntöde. 20x28 cm Starting Price: 48000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 48,000.00

Ady Endre emlékérem                               150 - Ady Endre emlékérem
Polgar Auction Gallery
Bronz. Jelzett: Bech Ö.Fülöp 6,5 cm, Beck Ö. Fülöp, Pápa, 1873- Budapest, 1945. Starting Price: 5000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 5,000.00

Bronz noi büszt                                   151 - Bronz noi büszt
Polgar Auction Gallery
Bronz. Jelzett: Tóth J. 1937. 40x32 cm Starting Price: 20000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 20,000.00

Kereszt                                           152 - Kereszt
Polgar Auction Gallery
Öntött réz. XVIII. század második fele. Fragment. 32 cm Starting Price: 8000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 8,000.00

Pakrow Ikon                                       153 - Pakrow Ikon
Polgar Auction Gallery
Olaj, fa. 37x30 cm XIX. század vége. Starting Price: 100000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 100,000.00

Kutya                                             154 - Kutya
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 80,000.00

Likoros karaffa                                   155 - Likoros karaffa
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 18,000.00

Kínálótál                                         156 - Kínálótál
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 60,000.00

Asztalközép                                       157 - Asztalközép
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 95,000.00

Paraszt kisfiú                                    158 - Paraszt kisfiú
Polgar Auction Gallery
Bronz, márvány talpon. Kezeit zsebébedugó pufi paraszt gyerek. Jelzett: Cubila 20 cm Starting Price: 48000 HUF.

Asszír isten                                      159 - Asszír isten
Polgar Auction Gallery
Festett ón. Oroszlán testu, ember feju szárnyas alak, márvány talapzaton. Javított. 20x23 cm Starting Price: 55000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 55,000.00

Dísztor                                           160 - Dísztor
Polgar Auction Gallery