44th Jewellery, Work of Arts Auction

Hermész                                           161 - Hermész
Polgar Auction Gallery
Olom. Álló Hermész szobra. J.n. 23 cm Starting Price: 50000 HUF.
Estimate : 50,000.00

Magyar huszár a XVIII. században                  162 - Magyar huszár a XVIII. században
Polgar Auction Gallery
Estimate : 150,000.00

Ónfedeles korsó                                   163 - Ónfedeles korsó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 28,000.00

Mázas korsó                                       164 - Mázas korsó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 22,000.00

Latt                                              165 - Latt
Polgar Auction Gallery
Sárgaréz, 7 darabos, komplet. Jelzett: WI 851. Hitelesítovel. Magyar, 1850 körüli. 4 cm Starting Price: 18000 HUF.
Estimate : 18,000.00

Ónfedeles korsó                                   166 - Ónfedeles korsó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 16,000.00

Díszkorsó                                         167 - Díszkorsó
Polgar Auction Gallery
Sómázas keménycserép, ón fedovel. Westerwald, XIX. század második fele. ?cm Starting Price: 28000 HUF.
Estimate : 28,000.00

Lovas huszár                                      168 - Lovas huszár
Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Sitzendorf, XX. század. Kis sérüléssel. 36 cm Starting Price: 120000 HUF.
Estimate : 120,000.00

Skót katonapár                                    169 - Skót katonapár
Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Jelzett: Sitzendorf, XX. század. Kezükbol hiányzik a kard. 28 cm Starting Price: 120000 HUF.
Estimate : 120,000.00

Keleti fácán                                      170 - Keleti fácán
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett:Heubach Talapzaton: Paul Zeiller Német, 1900 körül. 27x56 cm Starting Price: 46000 HUF.
Estimate : 46,000.00

Kaspópár                                          171 - Kaspópár
Polgar Auction Gallery
Estimate : 36,000.00

Zsolnay vázácska                                  172 - Zsolnay vázácska
Polgar Auction Gallery
Estimate : 50,000.00

Fischer tortatál                                  173 - Fischer tortatál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 75,000.00

Zsolnay szobor                                    174 - Zsolnay szobor
Polgar Auction Gallery
Estimate : 55,000.00

Zsolnay váza                                      175 - Zsolnay váza
Polgar Auction Gallery
Estimate : 290,000.00

Herendi kakas                                     176 - Herendi kakas
Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett: 1880 körüli máz alatti herendi márkajel, benyomott Herend. 13 cm Starting Price: 12000 HUF.
Estimate : 12,000.00

Herendi gyöngytyúk                                177 - Herendi gyöngytyúk
Polgar Auction Gallery
Pocelán. Jelzett: 1900 körüli máz feletti kékkel herendi márkajel, benyomott Herend. 19,5 cm Starting Price: 22000 HUF.
Estimate : 22,000.00

Herendi kínáló                                    178 - Herendi kínáló
Polgar Auction Gallery
Estimate : 26,000.00

Diszváza                                          179 - Diszváza
Polgar Auction Gallery
Estimate : 8,000.00

Herendi kínáló                                    180 - Herendi kínáló
Polgar Auction Gallery
Estimate : 22,000.00