161 - Hermész Polgar Auction Gallery
Olom. Álló Hermész szobra. J.n. 23 cm Starting Price: 50000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 50,000.00
163 - Ónfedeles korsó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00
164 - Mázas korsó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00
165 - Latt Polgar Auction Gallery
Sárgaréz, 7 darabos, komplet. Jelzett: WI 851. Hitelesítovel. Magyar, 1850 körüli. 4 cm Starting Price: 18000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00
166 - Ónfedeles korsó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00
167 - Díszkorsó Polgar Auction Gallery
Sómázas keménycserép, ón fedovel. Westerwald, XIX. század második fele. ?cm Starting Price: 28000 HUF.
168 - Lovas huszár Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Sitzendorf, XX. század. Kis sérüléssel. 36 cm Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
169 - Skót katonapár Polgar Auction Gallery
Festett porcelán. Jelzett: Sitzendorf, XX. század. Kezükbol hiányzik a kard. 28 cm Starting Price: 120000 HUF.
170 - Keleti fácán Polgar Auction Gallery
Porcelán. Jelzett:Heubach Talapzaton: Paul Zeiller Német, 1900 körül. 27x56 cm Starting Price: 46000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 46,000.00