231 - Díszváza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
232 - Tálka Polgar Auction Gallery
Porcelán. Satzuma, Japán, 1900 körül. Jelzett: Keleti írásjelek. 18,5 cm Starting Price: 38000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00
233 - Dísztál Polgar Auction Gallery
Kínai porcelán. Rózsaszin család. Jelzett: Qianlong (1736-1795) 34 cm Starting Price: 55000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 55,000.00
234 - Lakat Polgar Auction Gallery
Sárgaréz. Keleti vésett írásjelekkel. 7 cm Starting Price: 7000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 7,000.00
236 - Padlóváza Polgar Auction Gallery
237 - Dísztárgy Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 22,000.00
238 - Buddha Polgar Auction Gallery
Aranyozott bronz. XVIII. század. 16 cm Starting Price: 130000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 130,000.00
239 - Nyuszi pár Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 45,000.00
240 - Váza Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 16,000.00