201 - Cigaretta doboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 110,000.00
202 - Ezüst serleg Polgar Auction Gallery
Ezüst ( 622g) fa talapzattal, két füllel. 800-as ezüst jel. 40 cm Starting Price: 36000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 36,000.00
203 - Kalotaszegi asszonyok Polgar Auction Gallery
Ezüst (81g) Plaket. Jelzett: Reményi 1909. 7x4,8 cm, Reményi József , Kassa, 1887-? Starting Price: 8000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 8,000.00
204 - Ceruza Polgar Auction Gallery
Ezüstözött (13g) 1937-66 közötti fémjel, 800 finomságjel. 10,5 cm Starting Price: 5500 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 5,500.00
205 - Szervírozó készlet Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 370,000.00
206 - Ezüst kiönto Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 85,000.00
207 - Kínáló Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 260,000.00
208 - Ovális tálca Polgar Auction Gallery
Ezüst (980 g) 1867 utáni monarchiás fémjellel, HH mesterjel. 45x29 cm Starting Price: 110000 HUF.
209 - Fülestálca Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 180,000.00
210 - Tálca Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 75,000.00