44th Jewellery, Work of Arts Auction

Cigaretta doboz                                   201 - Cigaretta doboz
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 110,000.00

Ezüst serleg                                      202 - Ezüst serleg
Polgar Auction Gallery
Ezüst ( 622g) fa talapzattal, két füllel. 800-as ezüst jel. 40 cm Starting Price: 36000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 36,000.00

Kalotaszegi asszonyok                             203 - Kalotaszegi asszonyok
Polgar Auction Gallery
Ezüst (81g) Plaket. Jelzett: Reményi 1909. 7x4,8 cm, Reményi József , Kassa, 1887-? Starting Price: 8000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 8,000.00

Ceruza                                            204 - Ceruza
Polgar Auction Gallery
Ezüstözött (13g) 1937-66 közötti fémjel, 800 finomságjel. 10,5 cm Starting Price: 5500 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 5,500.00

Szervírozó készlet                                205 - Szervírozó készlet
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 370,000.00

Ezüst kiönto                                      206 - Ezüst kiönto
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 85,000.00

Kínáló                                            207 - Kínáló
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 260,000.00

Ovális tálca                                      208 - Ovális tálca
Polgar Auction Gallery
Ezüst (980 g) 1867 utáni monarchiás fémjellel, HH mesterjel. 45x29 cm Starting Price: 110000 HUF.

Fülestálca                                        209 - Fülestálca
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 180,000.00

Tálca                                             210 - Tálca
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 75,000.00