44th Jewellery, Work of Arts Auction

Elefánt                                           191 - Elefánt
Polgar Auction Gallery
Mázas égetett cserép. Jelzett: Gádor. 10x10 cm, Gádor István, Kóka 1891-. Starting Price: 48000 HUF.
Estimate : 48,000.00

6 db ezüst csésze                                 192 - 6 db ezüst csésze
Polgar Auction Gallery
Estimate : 30,000.00

Disztányér                                        193 - Disztányér
Polgar Auction Gallery
Estimate : 28,000.00

Tortalapát                                        194 - Tortalapát
Polgar Auction Gallery
Ezüst (75g) Áttört motívumokkal díszített. 1867 utáni monarchiás fémjel. 32 cm Starting Price: 10000 HUF.
Estimate : 10,000.00

Szervírozó kanál                                  195 - Szervírozó kanál
Polgar Auction Gallery
Estimate : 12,000.00

Ezüst merokanál                                   196 - Ezüst merokanál
Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (230 g) 1826-os budai fémjel, Gretschl mesterjel, G ellenörzo jel. 34 cm Starting Price: 18000 HUF.
Estimate : 18,000.00

Cukordoboz                                        197 - Cukordoboz
Polgar Auction Gallery
Estimate : 70,000.00

Ezüst cukordoboz                                  198 - Ezüst cukordoboz
Polgar Auction Gallery
Estimate : 100,000.00

Ezüst gyertyatartó                                199 - Ezüst gyertyatartó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 38,000.00

Ezüst gyertyatartó                                200 - Ezüst gyertyatartó
Polgar Auction Gallery
Estimate : 34,000.00