191 - Elefánt Polgar Auction Gallery
Mázas égetett cserép. Jelzett: Gádor. 10x10 cm, Gádor István, Kóka 1891-. Starting Price: 48000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 48,000.00
192 - 6 db ezüst csésze Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00
193 - Disztányér Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 28,000.00
194 - Tortalapát Polgar Auction Gallery
Ezüst (75g) Áttört motívumokkal díszített. 1867 utáni monarchiás fémjel. 32 cm Starting Price: 10000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 10,000.00
195 - Szervírozó kanál Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 12,000.00
196 - Ezüst merokanál Polgar Auction Gallery
Antik ezüst (230 g) 1826-os budai fémjel, Gretschl mesterjel, G ellenörzo jel. 34 cm Starting Price: 18000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 18,000.00
197 - Cukordoboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 70,000.00
198 - Ezüst cukordoboz Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 100,000.00
199 - Ezüst gyertyatartó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 38,000.00
200 - Ezüst gyertyatartó Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 34,000.00