44th Jewellery, Work of Arts Auction

Szerecsenfejes kézelo gombpár                     1 - Szerecsenfejes kézelo gombpár
Polgar Auction Gallery
Ezüst. Zománcozott turbános szerecsenfej. LG mesterjel. XX. század eleje. Súly: 9 g. Starting Price: 18000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 18,000.00

Szerecsenfejes medáll                             2 - Szerecsenfejes medáll
Polgar Auction Gallery
Ezüst. Zománcozott turbános szerecsenfej. Fémjellel. XX. század eleje. Súly: 4 g. Starting Price: 12000 HUF.
Quantity : 1 | Estimate : 12,000.00

Szerecsenfejes nyakkendotu                        3 - Szerecsenfejes nyakkendotu
Polgar Auction Gallery
14 k arany tu. Zománcozott turbános szerecsenfej. XX. század eleje. F.n. Súly: ??g. Starting Price: 12000 HUF.

Bieder collié                                     4 - Bieder collié
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 100,000.00

Biedermeier bross                                 5 - Biedermeier bross
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 65,000.00

Fajdkakas kituzo                                  6 - Fajdkakas kituzo
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 42,000.00

Ékszergarnitúra                                   7 - Ékszergarnitúra
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 320,000.00

Kituzo                                            8 - Kituzo
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 34,000.00

Mandzsetta gombpár                                9 - Mandzsetta gombpár
Polgar Auction Gallery

Cigarettaszipka tartó (zsuzsu)                    10 - Cigarettaszipka tartó (zsuzsu)
Polgar Auction Gallery
Quantity : 1 | Estimate : 28,000.00