2 - Szerecsenfejes medáll Polgar Auction Gallery
Ezüst. Zománcozott turbános szerecsenfej. Fémjellel. XX. század eleje. Súly: 4 g. Starting Price: 12000 HUF.
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 12,000.00
4 - Bieder collié Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 100,000.00
5 - Biedermeier bross Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 65,000.00
6 - Fajdkakas kituzo Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 42,000.00
7 - Ékszergarnitúra Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 320,000.00
8 - Kituzo Polgar Auction Gallery
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 34,000.00
9 - Mandzsetta gombpár Polgar Auction Gallery