44th Jewellery, Work of Arts Auction

Oebra chronograph                                 41 - Oebra chronograph
Polgar Auction Gallery
Estimate : 30,000.00

Nivada chronograph férfi karóra                   42 - Nivada chronograph férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Aranyozott fémtok, bor szíjjal. Kifogástalan állapot. Muködik. Starting Price: 30000 HUF.
Estimate : 30,000.00

Anker férfi karóra                                43 - Anker férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 10,000.00

Certina DS2 férfi karóra                          44 - Certina DS2 férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 20,000.00

Tissot Seastar férfi karóra                       45 - Tissot Seastar férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 40,000.00

Benmore férfi chronograph karóra                  46 - Benmore férfi chronograph karóra
Polgar Auction Gallery
Krómozott tokban, jelzett svájci szerkezet. Kifogástalan állapotban. Svájc 1965 körül Starting Price: 30000 HUF.
Estimate : 30,000.00

Certina DS2 férfi karóra                          47 - Certina DS2 férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 20,000.00

Jaeger-leCoultre férfi karóra                     48 - Jaeger-leCoultre férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Acéltok. Indexes számlap. Jelzett: Jaeger-leCoultre Club. Svájc, 1970-es évek Muködik. Starting Price: 80000 HUF.
Estimate : 80,000.00

Eterna férfi karóra                               49 - Eterna férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 26,000.00

Chronographe Suisse férfi karóra                  50 - Chronographe Suisse férfi karóra
Polgar Auction Gallery
Estimate : 65,000.00