41 - Oebra chronograph Polgar Auction Gallery
Aranyozott fémtok, vízmentes tokozás, jelzett svájci szerkezet, muködo 1940-es évek vége. Starting Price: 30000 ...
Bidding Has ConcludedEstimate : 30,000.00
Details...Bookmark
49 - Eterna férfi karóra Polgar Auction Gallery
Fémtok, acélszíjjal. Indexes, naptárkijelzos számlap. Autómata szerkezet. Jelzett: Eterna-matic 2002 Muködik. Sv&...
Bidding Has ConcludedEstimate : 26,000.00
Details...Bookmark