50 Cèntims. -  6 Juny 1937. -  Aj. del PERELLÓ. -  Acento grave a ´Cèntims´. (Algo sucio. Leve rotur6418 - 50 Cèntims. - 6 Juny 1937. - Aj. del PERELLÓ. - Acento grave a ´Cèntims´. (Algo sucio. Leve rotur
50 Cèntims. 6 Juny 1937. Aj. del PERELLÓ. Acento grave a ´Cèntims´. (Algo sucio. Leve rotura). AT-1814b; T-2098b. MBC.

1 Pesseta. -  2 Maig 1937. -  Aj. PERPÈTUA DE MOGUDA. -  (Manchas del tiempo). AT-1815; T-2099. EBC-6419 - 1 Pesseta. - 2 Maig 1937. - Aj. PERPÈTUA DE MOGUDA. - (Manchas del tiempo). AT-1815; T-2099. EBC-
1 Pesseta. 2 Maig 1937. Aj. PERPÈTUA DE MOGUDA. (Manchas del tiempo). AT-1815; T-2099. EBC-.

50 Cèntims. -  2 Maig 1937. -  Aj. PERPÈTUA DE MOGUDA. -  AT-1816; T-2100. EBC. -  -6420 - 50 Cèntims. - 2 Maig 1937. - Aj. PERPÈTUA DE MOGUDA. - AT-1816; T-2100. EBC. - -
50 Cèntims. 2 Maig 1937. Aj. PERPÈTUA DE MOGUDA. AT-1816; T-2100. EBC.

1 Pesseta. -  1937. -  Aj. de PIERA. -  Anv.: Escudo en verde oliva. ESCASO. AT-1819a; T-2103. EBC-.6421 - 1 Pesseta. - 1937. - Aj. de PIERA. - Anv.: Escudo en verde oliva. ESCASO. AT-1819a; T-2103. EBC-.
1 Pesseta. 1937. Aj. de PIERA. Anv.: Escudo en verde oliva. ESCASO. AT-1819a; T-2103. EBC-.

50 Cèntims. -  Aj. de PIERA. -  ESCASO. AT-1820; T-2104. MBC. -  -6422 - 50 Cèntims. - Aj. de PIERA. - ESCASO. AT-1820; T-2104. MBC. - -
50 Cèntims. Aj. de PIERA. ESCASO. AT-1820; T-2104. MBC.

25 Cèntims. -  17 Juliol 1937. -  Aj. de PINEDA. -  (Algo sucio. Pequeñas roturas). ESCASO. AT-1823;6423 - 25 Cèntims. - 17 Juliol 1937. - Aj. de PINEDA. - (Algo sucio. Pequeñas roturas). ESCASO. AT-1823;
25 Cèntims. 17 Juliol 1937. Aj. de PINEDA. (Algo sucio. Pequeñas roturas). ESCASO. AT-1823; T-2107. MBC.

50 Cèntims. -  12 Maig 1937. -  Aj. de PINS DEL VALLÈS. -  AT-1844; T-2128. MBC+. -  -6424 - 50 Cèntims. - 12 Maig 1937. - Aj. de PINS DEL VALLÈS. - AT-1844; T-2128. MBC+. - -
50 Cèntims. 12 Maig 1937. Aj. de PINS DEL VALLÈS. AT-1844; T-2128. MBC+.

1 Pesseta. -  10 Setembre 1937. -  Aj. d´EL PLA DE CABRA. -  (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-1847; T-6425 - 1 Pesseta. - 10 Setembre 1937. - Aj. d´EL PLA DE CABRA. - (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-1847; T-
1 Pesseta. 10 Setembre 1937. Aj. d´EL PLA DE CABRA. (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-1847; T-2137. MBC+.

1 Pesseta. -  10 Setembre 1937. -  Aj. d´EL PLA DE CABRA. -  ESCASO. AT-1847; T-2137. EBC. -  -6426 - 1 Pesseta. - 10 Setembre 1937. - Aj. d´EL PLA DE CABRA. - ESCASO. AT-1847; T-2137. EBC. - -
1 Pesseta. 10 Setembre 1937. Aj. d´EL PLA DE CABRA. ESCASO. AT-1847; T-2137. EBC.

50 Cèntims. -  10 Setebre 1937. -  Aj. d´EL PLA DE CABRA. -  ESCASO. AT-1848; T-2138. SC. -  -6427 - 50 Cèntims. - 10 Setebre 1937. - Aj. d´EL PLA DE CABRA. - ESCASO. AT-1848; T-2138. SC. - -
50 Cèntims. 10 Setebre 1937. Aj. d´EL PLA DE CABRA. ESCASO. AT-1848; T-2138. SC.