4856 - Lote 6 monedas 200, 500 (3) y 1.000 Reis (2). - 1846 a 1899. - AR. A EXAMINAR. KM-537, 471, 535, 538Soler & Llach
WORLD COINS: PORTUGAL - Lote 6 monedas 200, 500 (3) y 1.000 Reis (2). - 1846 a 1899. - AR. A EXAMINAR. KM-537, 471, 535, 538, 539, 540. MBC+ y EBC-. -
4899 - Lote 4 monedas 2 1/2, 5, 10 y 50 Escudos. - 1951 y 1970. - AR. KM-12, 13, 14, 21. EBC- y EBC+. - -Soler & Llach
WORLD COINS: SAINT THOMAS AND PRINCE ISLAND - Lote 4 monedas 2 1/2, 5, 10 y 50 Escudos. - 1951 y 1970. - AR. KM-12, 13, 14, 21. EBC- y EBC+. - -
Bidding Has ConcludedStart Price : 45.00