2012 Feb 28
2012 Feb 28
183
184
185
186
187
226
227
228
6686 -
1 Pesseta. - Aj. EL CIRERER DEL LLOBREGAT. - Cartón. RARO. AT-821; T-955. SC. - -
6687 -
Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 24 Juliol 1937. - Aj. de CIRERER DEL LLOBREGAT. - AT-8
Lote 3 billetes 25, 50 Cèntims y 1 Pesseta. - 24 Juliol 1937. - Aj. de CIRERER DEL LLOBREGAT. - AT-823/25; T-957/59. MBC+ a EBC. - -
6688 -
1 Pesseta. - 20 d´Abril 1937. - C.M. de CONSTANTI. - AT-866; T-1004. MBC+. - -
6689 -
1 Pesseta. - Aj. de CORNUDELLA DE MONTSANT. - ESCASO. AT-893; T-1030. EBC-. - -
6690 -
50 Cèntims. - Aj. de CORNUDELLA DE MONTSANT. - ESCASO. AT-894; T-1031. MBC+. - -
6691 -
50 Cèntims. - C.M. de CORNUDELLA DE MONTSANT. - RARO. AT-896; T-1033. MBC-. - -
6692 -
Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. - Setembre 1937. - C.M. DOMENYS DEL PENEDÈS. - (Algo sucios)
Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. - Setembre 1937. - C.M. DOMENYS DEL PENEDÈS. - (Algo sucios). AT-911/12; T-1049/50. MBC a MBC+. - -
6693 -
1 Pesseta. - 12 Maig 1937. - Aj. de DOSRIUS. - (Sucio). ESCASO. AT-915; T-1053. MBC-. - -
6694 -
Lote 2 billetes, 50 Cèntims i 1 Pesseta. - Aj. de DOSRIUS. - Sin sello en seco. ESCASA. AT-915/16a
Lote 2 billetes, 50 Cèntims i 1 Pesseta. - Aj. de DOSRIUS. - Sin sello en seco. ESCASA. AT-915/16a; T-1053/54. SC. - -
6695 -
50 Céntims. - 1937. - C.M. d´EMPORI. - (Pequeñas roturas). AT-928; T-1066. MBC-. - -
6696 -
25 Cèntims. - Abril 1937. - C.M. DE LA VILA D´EMPORI. - Escaso. AT-929; T-1067. MBC+. - -
6697 -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - C.M. L´ ESCALA. - AT-930,931; T-1068, 1069. EBC a EBC+. -
Lote 2 billetes 50 Cèntims y 1 Pesseta. - C.M. L´ ESCALA. - AT-930,931; T-1068, 1069. EBC a EBC+. - -
6698 -
1 Pesseta. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - ESCASO. AT-945a; T-1082. MBC-. - -
6699 -
50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeña rotura). AT-946; T-1083. MBC. - -
6700 -
50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-946a; T-1083. MBC-
50 Cèntims. - 2 Juliol 1937. - Aj. d´ESPINELVES. - (Pequeñas roturas). ESCASO. AT-946a; T-1083. MBC-. - -
6701 -
1 Pesseta. - 1937. - Aj. d´ ESPLUGUES. - AT-958; T-1100. EBC-. - -
6702 -
Lote 2 billetes 50 Cèntims. - Juny y Octubre 1937. - Aj. de FARNERS de la SELVA. - AT-992, 994; T-11
Lote 2 billetes 50 Cèntims. - Juny y Octubre 1937. - Aj. de FARNERS de la SELVA. - AT-992, 994; T-1146, 1148. MBC- y MBC+. - -
6703 -
Lote 3 billetes 25 i 50 Cèntims i 1 Pesseta. - 6 Juliol 1937. - Aj. de LA FATARELLA. - AT-997/99; T-
Lote 3 billetes 25 i 50 Cèntims i 1 Pesseta. - 6 Juliol 1937. - Aj. de LA FATARELLA. - AT-997/99; T-1156/58. MBC/MBC+. - -
6704 -
Lote de 2 billetes de 10 i 15 Cèntims. - Ay. de FIGUERAS. - AT-1008/09; T-1283/84. MBC+/EBC. - -
6705 -
50 Cèntims. - Març 1937. - Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. - (Doblez central reforzada). MUY RARO. AT-1011
50 Cèntims. - Març 1937. - Aj. de FIGUEROLA D´ORCAU. - (Doblez central reforzada). MUY RARO. AT-1011; T-1181. MBC-. - -
183
184
185
186
187
226
227
228
4559 Lots in this Session