Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Tálca451 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1937 között, ezüst, Bachruch Antal, historizáló stílusban, öntött, cizellált és v...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teásgarnitúra, 7 db -os452 - Teásgarnitúra, 7 db -os
Nagyhazi Gallery
Birmingham, 1881, ezüst keretelésu peremmel, fedéllel és szárral készített porcelán teás készlet, ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Füles kosárka453 - Füles kosárka
Nagyhazi Gallery
német, 20. sz. eleje, ezüst, 1902 - 1937 közötti behozatali jegy, préselt nyolcszögletes forma, áttört lev&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó pár454 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, kivehetetlen mesterjegy, vésett díszítéssel, kis horpadással, 570,2 g; ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál455 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1872 között, ezüst, "EC" mesterjegy, kerek forma vésett díszítéssel, két plas...
Bidding Has Concluded
Estimate : 65,000.00 - 100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Púderkompakt456 - Púderkompakt
Nagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Schönwald Imre, gilosált és gépi vésett díszben "GY" monogramm v...
Bidding Has Concluded
Estimate : 20,000.00 - 36,000.00
 
 
Details...Bookmark
Pénztárca457 - Pénztárca
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, ezüst, "GH" mesterjegy, láncszövet cizellált kerettel golyós csüngovel, 47,5 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 18,000.00 - 38,000.00
 
 
Details...Bookmark
Pénztárca458 - Pénztárca
Nagyhazi Gallery
Birmingham, 1915 - 16, ezüst, vésett leveles díszítéssel, függo lánccal és karikával, "IG" mo...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Noi cigarettaszelence459 - Noi cigarettaszelence
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, teknoc, fém zsanéros szereléssel, gumi leszorítóval, 14 k arany rététtel, "PT" v...
Bidding Has Concluded
Estimate : 8,000.00 - 12,000.00
 
 
Details...Bookmark
Desszertes kínáló460 - Desszertes kínáló
Nagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, Schwab. Gmünd, Hugó Böhm, ovális forma áttör...
Bidding Has Concluded
Estimate : 24,000.00 - 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Csészetartó, 6 db461 - Csészetartó, 6 db
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, gyöngybordürrel, Bachruch Antal, áttört díszítéssel, pótolt üvegbet...
Bidding Has Concluded
Estimate : 55,000.00 - 85,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fedeles teatartó dobozka462 - Fedeles teatartó dobozka
Nagyhazi Gallery
Birmingham, 1897 - 98, ezüst, trébelt, poncolt virágmintás díszítéssel, 122,2 g; m: 9,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Pohár463 - Pohár
Nagyhazi Gallery
20. sz. elso fele, ezüst, ismeretlen török vagy arab jegyekkel, palástból forrasztott, cizellált medállal, vir...
Bidding Has Concluded
Estimate : 26,000.00 - 40,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál464 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
prágai 1902 - 1923 közötti behozatali jeggyel, ezüst, alján "AP" betukkel, háromszögletu forma, át...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Asztali cigaretta kínáló465 - Asztali cigaretta kínáló
Nagyhazi Gallery
német(?), 20. sz. vége, ezüst, Rosenau jellegu öntött kagylós virágos díszítéssel, 127,5 g; m: 11 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 36,000.00 - 75,000.00
 
 
Details...Bookmark
Reggelizokészlet, 19 db -os466 - Reggelizokészlet, 19 db -os
Nagyhazi Gallery
London, 19. sz. közepe, viktoriánus ezüst, 1850(P) és 1853(S) évbetukkel, Robert Hennel, cizellált, vesszofonatot ut&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,300,000.00 - 2,200,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál467 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 1922 között, ezüst, aranyozott szélu üveg kínálóval, Hermann Südfeld, m: 24,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Úrvacsora kehely468 - Úrvacsora kehely
Nagyhazi Gallery
20. sz. utolsó harmada, ezüst, "PV" gyártójel, öntött, szololeveles fürtös díszítés...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 50,000.00
 
 
Details...Bookmark
Desszertes kínáló469 - Desszertes kínáló
Nagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, neobarokkos díszu talp, öntött alakos középsz...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 55,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyataró pár470 - Gyertyataró pár
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1970 -es évek, ezüst, "PV" gyártójel, kerek talpon bordás hólyagos díszítésu test, ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tortatál471 - Tortatál
Nagyhazi Gallery
Scheffield, 1930 - 31, ezüst, "HA" mesterjegy, nyolckaréjos széllel, négy golyólábon álló, 588,6 g...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyümölcsös kínáló472 - Gyümölcsös kínáló
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Erdélyi István, trébelt, hullámos bordás karéjokkal, négy önt...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Váza473 - Váza
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, öntött kagylódíszes szárral, kerek talpon, 218,4 g; m: 21,2 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyümölcsös kínáló474 - Gyümölcsös kínáló
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, trébelt, kerek forma, hat hólyagos palmettás díszítéssel, 638,3 g; d: 28,5...
Bidding Has Concluded
Estimate : 130,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca475 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Spiró Béla(?), ovális forma karéjos széllel, kis horpadás, 612,9 g; 60*44 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca476 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Jugoszlávia(?), 20. sz. elso fele, ezüst, ovális forma karéjos széllel, bordür dísszel, két öntött...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca477 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 1940 körül, ezüst, Láng Miklós, karéjos forma rózsamintás bordürrel, 722,5 g; 20*42 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca478 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, ezüst, Friedmann Izidor és "TK" mesterjegy, szalagos virágos díszu füles végek...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca479 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "JH" mesterjegy, nyújtott nyolcszögletu forma,gyöngysoros rombusz bordürös ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyümölcsös kínáló480 - Gyümölcsös kínáló
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Polgár Kálmán, trébelt, kerek hólyagos forma, ívelt talpazattal, 421,9 g; ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca481 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Osztrák - Magyar Monarchia, 1867 - 1872 között, ezüst, "VC" mesterjegy, vésett díszítéssel, "...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Díszkanál482 - Díszkanál
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, 800 -as finomságjelzéssel, "Andreas Hofes" tiroli szabadságharcos alak...
Bidding Has Concluded
Estimate : 28,000.00 - 40,000.00
 
 
Details...Bookmark
Halas étkészlet, 12 db -os483 - Halas étkészlet, 12 db -os
Nagyhazi Gallery
Varsó, 20. sz. második fele, ezüst, "PO" mesterjegy, "KMH" gyártójellel, vágott végu neoklass...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tortafogó484 - Tortafogó
Nagyhazi Gallery
Pest, 1920 körül, ezüst, Klein M. Henrik, tulipánforma véggel, ollós nyitódással, "DJ" vésett...
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00 - 16,000.00
 
 
Details...Bookmark
Halas készlet, 12 db -os485 - Halas készlet, 12 db -os
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, "Bachruch A. Succ." készíto jeggyel, neorokokó kagylós díszu vég...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tortafogó486 - Tortafogó
Nagyhazi Gallery
francia, 19. sz. közepe, ezüst, áttört virág díszítéssel a lapáton, 290,3 g, h: 26,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 55,000.00
 
 
Details...Bookmark
Desszertes készlet, 12 db-os487 - Desszertes készlet, 12 db-os
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, 1902 elotti vámjeggyel, ezüst nyelek neorokokó kagylós leveles dísszel, fém pe...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Süteményes készlet, 12 db -os488 - Süteményes készlet, 12 db -os
Nagyhazi Gallery
lengyel, 20. sz. második fele, "GM" mesterjegy, vágott angol véggel, eredeti dobozában, 360,9 g
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szervíztálca489 - Szervíztálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1833, antik ezüst, Stefan Mayerhoffer, fa betéttel, keskeny bordás peremu, lapján vésett poncolt virágos d&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240,000.00 - 360,000.00
 
 
Details...Bookmark
Serleg490 - Serleg
Nagyhazi Gallery
Sheffield, 1915 - 16, ezüst, "HA" mesterjegy, préselt bordás test, szárán gyurus díszítéssel, 441,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Asztali kínáló491 - Asztali kínáló
Nagyhazi Gallery
német, ezüst, 1902 utáni behozatali jeggyel, 800 -as finomság, szecessziós kétfüles csónak forma, csiszolt e...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cigarettaszelence492 - Cigarettaszelence
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "MW" mesterjegy, 6 db zafíros dísszel, belül aranyozva, ajándékozó v&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 15,000.00 - 36,000.00
 
 
Details...Bookmark
Borosüvegtartó493 - Borosüvegtartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1903 - 1910 között, ezüst, Josephus Hoffmann, áttört kockásdíszes kerek forma, csiszolt üvegbet&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 400,000.00 - 600,000.00
 
 
Details...Bookmark
Mokkáskanál, 6 db494 - Mokkáskanál, 6 db
Nagyhazi Gallery
angol, 1932 - 33 londoni importjegy, ezüst, 925 -ös finomság, "HIH" gyártójellel, szecessziós forma, kü...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Úti ostyatartó495 - Úti ostyatartó
Nagyhazi Gallery
német, 19. sz. vége, aranyozott ezüst, zsanéros fedél nyitódással, "IHS" vésett monogrammal, z...
Bidding Has Concluded
Estimate : 24,000.00 - 36,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cigarettaszelence496 - Cigarettaszelence
Nagyhazi Gallery
Szentpétervár, 1882, ezüst, "GCs" cirillbetus mesterjegy, bordás test gyújtós szerkezettel, belül arany...
Bidding Has Concluded
Estimate : 240,000.00 - 320,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszertartó készlet, 3 db -os497 - Fuszertartó készlet, 3 db -os
Nagyhazi Gallery
Birmingham, 1969 - 70, ezüst, "R et S Ltd" gyártójellel, öntött rátét díszítéssel, kis h...
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorfogó498 - Cukorfogó
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada, ezüst, fémjel nélkül, csavart szár, vésett virágmintás dísszel, 38,6 g; h:...
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00 - 14,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskanál, 6 db499 - Teáskanál, 6 db
Nagyhazi Gallery
Pest, 1862, antik ezüst,"Pesth" jelzéssel, Franciscus Schmidt, hegedu végu nyelek, "SM" nemesi monogramm vés...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 26,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorfogó500 - Cukorfogó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "IE" mesterjegy, sima fazon kanalas csipesszel, 45,2 g; h: 15,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 10,000.00 - 14,000.00
 
 
Details...Bookmark