Objects, Carpets, Furnitures and Jewellery Auction

Auction CurrencyHUF Auction LocationHungary In Person Preview27.11.2004 - 09.12.2004

Auction Details

<!--- --->
Choose Your Layout > Switch to Grid View Switch to List View
Lorgnon401 - Lorgnon
Nagyhazi Gallery
19. sz. vége, teknoc, aranyozott fém szerelékkel, rugós nyitódással, üveggel, h: 18 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 18,000.00
 
 
Details...Bookmark
Díszmagyar garnitúra402 - Díszmagyar garnitúra
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, Bachruch, aranyozott, öntött kagylós virágos rátéten, festett zománcos d...
Bidding Has Concluded
Estimate : 850,000.00 - 1,300,000.00
 
 
Details...Bookmark
Öv403 - Öv
Nagyhazi Gallery
Kiev(?), 1899 - 1908 között, ezüst, préselt tagok, madár és geometrikus niellós dísszítéssel, 118,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 28,000.00 - 40,000.00
 
 
Details...Bookmark
Boglár404 - Boglár
Nagyhazi Gallery
17. sz., fémjel nélkül, aranyozott ezüst, öntött virágmintás díszítmények, köralakú...
Bidding Has Concluded
Estimate : 75,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Csigakürt405 - Csigakürt
Nagyhazi Gallery
Tibet, 18 - 19. sz., kagyló, ezüstözött fém rátéttel, korall és türkiz díszítéssel, h: 2...
Bidding Has Concluded
Estimate : 120,000.00 - 240,000.00
 
 
Details...Bookmark
Karmesteri pálca406 - Karmesteri pálca
Nagyhazi Gallery
Prága, 19. sz. vége, ezüst és fa, ajándékozó német nyelvu vésettel, 1916 évszámmal, br. 103,2...
Bidding Has Concluded
Estimate : 40,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó pár407 - Gyertyatartó pár
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, Hermann Südfeld, fémnyomott és kalapált, vésett díszítéssel, 423,5 g; ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskészlet, 5 db -os408 - Teáskészlet, 5 db -os
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1852, antik ezüst, "IK" mesterjegy, trébelt és poncolt bordázott öblös testek, arabeszkes pajzsok...
Bidding Has Concluded
Estimate : 650,000.00 - 950,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáscsésze aljjal, 6 db409 - Teáscsésze aljjal, 6 db
Nagyhazi Gallery
Pest, 1867 - 1936 között, ezüst, Tauber Jeno, vésett családi címerrel, belül aranyozva, 1296 g; m: 8 cm; d: 12,8 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 300,000.00 - 450,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca410 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, ezüst, "HD" mesterjegy, "Schwarcz" forgalmazó jelzéssel, szögletes forma, kagy...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca411 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1867 - 1872 közötti jeggyel, ezüst, Mayerhoffer és Klinkosch, kerek hatkaréjos forma gilosált vésettel...
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca412 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1937 - 1966 között, ezüst, Henger Antal, levélmintás bordürrel, vésett címerrel, 756,2 g; 27,5*27,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Hanukai gyertyatartó413 - Hanukai gyertyatartó
Nagyhazi Gallery
Vladimir, 1883, ezüst, cirillbetus "S. Sefler" mesterjegy, préselt poncolt díszítéssel, egykor aranyozva, há...
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 260,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kidduspohár414 - Kidduspohár
Nagyhazi Gallery
Krakkó, 20. sz. közepe, ezüst, sima díszítetlen test, héber feliratokkal, 120,3 g; m: 15,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 32,000.00 - 70,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínálótál415 - Kínálótál
Nagyhazi Gallery
Scheffield, 1900 - 01, ezüst, "HA" mesterjegy, préselt hullámos gerezdes test, trébelt monogramm kartussal, üres ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Talpaspohár416 - Talpaspohár
Nagyhazi Gallery
20. sz. közepe, ezüst, 800 -as finomságjelzés, "MA" mesterjegy, díszítetlen test, belül aranyozva, 122,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 20,000.00 - 34,000.00
 
 
Details...Bookmark
Likoröspohár, 6 db417 - Likoröspohár, 6 db
Nagyhazi Gallery
Pest, 20. sz. eleje, ezüst, "KM" mesterjegy, bordázott forma, gyöngybordürös kerek talppal, 301 g; m: 10,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Mokkáscsésze aljjal, 6 db418 - Mokkáscsésze aljjal, 6 db
Nagyhazi Gallery
német(?), 1872 - 1902 közötti prágai behozatali jeggyel, ezüst, kivehetetlen mesterjegy, fémnyomott és trébe...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínáló419 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Fodor Ignác, fémnyomott nyolcszögletu test, talp bordür szegéllyel, csiszolt pó...
Bidding Has Concluded
Estimate : 30,000.00 - 55,000.00
 
 
Details...Bookmark
Cukorszóró420 - Cukorszóró
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. elso harmada, antik ezüst, "ATF" és "VR" adóbélyegekkel, körte forma virágmint&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kínáló421 - Kínáló
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Horváth Béla, fémnyomott kerek alacsony talpon, matt festett üveg tállal, 61,9 ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 24,000.00 - 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca422 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Bécs, 20. sz. eleje, ezüst, "V. Mayer" és "A3" hivataljellel, ovális forma bordás díszíté...
Bidding Has Concluded
Estimate : 85,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca423 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1940 körül, ezüst, Teltsch Gyögy, ovális forma karéjos rózsás bordürös széllel, 484...
Bidding Has Concluded
Estimate : 50,000.00 - 80,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyógyszertartó424 - Gyógyszertartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1820, antik ezüst, Anton Köll, hordó forma, hármas huzal abroncs utánzattal, "I" monogramm vésett...
Bidding Has Concluded
Estimate : 34,000.00 - 60,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszertartó425 - Fuszertartó
Nagyhazi Gallery
Pest, 1850 - 60 között, antik ezüst, Carolus Schöller, vésett családi címerrel, 66,6 g; m: 3,3 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 24,000.00 - 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Fuszertartó426 - Fuszertartó
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, "SR" mesterjegy, perembe mélyülo kerek tálka forma, belül aranyozott, 59 g; m: 3,...
Bidding Has Concluded
Estimate : 8,000.00 - 14,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó koppantóval427 - Gyertyatartó koppantóval
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1807, antik ezüst, "J. Krautauer", "K", "VR", "ATF" mesterjegy és adóbélyegek...
Bidding Has Concluded
Estimate : 55,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Ecet - olaj tartó428 - Ecet - olaj tartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, "AB" mesterjegy, gilosált, vésett díszítésu üvegtart...
Bidding Has Concluded
Estimate : 34,000.00 - 44,000.00
 
 
Details...Bookmark
Teáskészlet, 3 db -os429 - Teáskészlet, 3 db -os
Nagyhazi Gallery
német, 20. sz. eleje, ezüst, 800 -as finomságjelzéssel, öntött neorokokó test, kagylós, rózsás d&#...
Bidding Has Concluded
Estimate : 380,000.00 - 520,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca430 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Bokor Sándor Károly, hengerelt és trébelt kerek forma, karéjos széllel, 640,6 ...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 120,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca431 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, Klein Mózes, kerek karéjos forma, kagylós bordür szegéllyel, 945 g; d: 34 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca432 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Gerhardt Manó, kerek forma karéjos peremmel, 625,4 g; d: 33,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Doboz433 - Doboz
Nagyhazi Gallery
Késmárk, 1850 körül, antik ezüst, Johannes Guhr, kerek díszítetlen test, alján "FH" monogramm v...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Babacsörgo - függo434 - Babacsörgo - függo
Nagyhazi Gallery
német, 1902 - 1937 közötti behozatali jeggyel, ezüst, "Silver" jelzéssel, nyolcszögletu forma közep...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dobozka435 - Dobozka
Nagyhazi Gallery
német, 20. sz. eleje, ezüst, 1925 utáni osztrák behozatali jeggyel, öntött, fedelén zenélo puttók, 46,7...
Bidding Has Concluded
Estimate : 12,000.00 - 24,000.00
 
 
Details...Bookmark
Asztali csengo436 - Asztali csengo
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1794, Josephus KierMayer, öntött rózsa forma, 97,9 g; m:7,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 44,000.00 - 100,000.00
 
 
Details...Bookmark
Szervizkészlet, 5 db -os437 - Szervizkészlet, 5 db -os
Nagyhazi Gallery
Pest, 19. sz. vége, ezüst, hólyagos díszu tagolásokkal, rózsa nyitóval, fa füllel, tálca, -teás -k...
Bidding Has Concluded
Estimate : 1,000,000.00 - 1,500,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca438 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, trébelt hólyagos díszítéssel, "FI" mesterjegy, 741,2 g; d: 35 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 140,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca439 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Budapest, ezüst, 1940 körül, Klein M. Henrik, ovális forma hólyagos peremmel, 1052,8 g; 35*49,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 125,000.00 - 190,000.00
 
 
Details...Bookmark
Tálca440 - Tálca
Nagyhazi Gallery
Pest, 1930 körül, ezüst, Kövesi József, kerek forma hólyagos széllel, 925,8 g; d: 36 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 100,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó441 - Gyertyatartó
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1970 -es évek, ezüst, "PV" gyártójel, bordás kialakítás gyurus tagolásokkal, 325,2 g; m:...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Madárkalitka442 - Madárkalitka
Nagyhazi Gallery
magyar, 20. sz. utolsó harmada, ezüst, vésett díszítéssel, muködo zeneszerkezettel, br. 1138 g; m: 27 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 180,000.00 - 300,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó443 - Gyertyatartó
Nagyhazi Gallery
Budapest, 1970 -es évek, ezüst, "PV" gyártójel, bordás kialakítás gyurus tagolásokkal, 304,6 g; m:...
Bidding Has Concluded
Estimate : 60,000.00 - 90,000.00
 
 
Details...Bookmark
Desszertes tálka444 - Desszertes tálka
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. utolsó harmada, ezüst, Abraham Waschitz, fémnyomott, mélyöblu kerek forma hullámos peremmel, mad...
Bidding Has Concluded
Estimate : 48,000.00 - 68,000.00
 
 
Details...Bookmark
Desszertes füleskínáló445 - Desszertes füleskínáló
Nagyhazi Gallery
Bécs, 19. sz. vége, ezüst, Franz Schdiwy, trébelt, ovális formában rizsszemes minta, hullámos széllel, goly&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 90,000.00 - 130,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kézmosótál446 - Kézmosótál
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1860, antik ezüst, Franz Rudolf, mélyöblu téglalap forma, síma bordur, kis horpadásokkal, 665,8 g; 40*29,5 cm
Bidding Has Concluded
Estimate : 75,000.00 - 150,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó447 - Gyertyatartó
Nagyhazi Gallery
Bécs(?), 1867 - 1922 között, ezüst, vésett és oroszlános díszítéssel, négy öntött l...
Bidding Has Concluded
Estimate : 70,000.00 - 110,000.00
 
 
Details...Bookmark
Kézmosótál448 - Kézmosótál
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1805, antik ezüst, Ignac Sebastian, mélyöblu téglalap forma, virágmintás bordürrel, kis horpadáss...
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 220,000.00
 
 
Details...Bookmark
Dísztál449 - Dísztál
Nagyhazi Gallery
19. sz. utolsó harmada(?), ezüst, fantázia jegyekkel, kerek forma, cizellált alakos és peremén növényi mint&...
Bidding Has Concluded
Estimate : 150,000.00 - 180,000.00
 
 
Details...Bookmark
Gyertyatartó450 - Gyertyatartó
Nagyhazi Gallery
Bécs, 1840, antik ezüst, "AW mesterjegy", négy karéjos talppal, vésett nemesi koronás "CE" monogra...
Bidding Has Concluded
Estimate : 80,000.00 - 160,000.00
 
 
Details...Bookmark