494
495
496
497
498
602
603
604
6960 -
1 Pesseta. Maig 1937. SUB MUNICIPI DARMÓS. Cartón. RARO. AT-907; T-1045. MBC+.
1 Pesseta. Maig 1937. SUB MUNICIPI DARMÓS. Cartón. RARO. AT-907; T-1045. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6961 -
25 Cèntims. Maig 1937. SUB MUNICIPI DARMÓS. Cartón. ESCASO. AT-908; T-1046. EBC+.
25 Cèntims. Maig 1937. SUB MUNICIPI DARMÓS. Cartón. ESCASO. AT-908; T-1046. EBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6962 -
25 Cèntims. Maig 1937. SUB MUNICIPI DARMÓS. Cartón. ESCASO. AT-908; T-1046. MBC+.
25 Cèntims. Maig 1937. SUB MUNICIPI DARMÓS. Cartón. ESCASO. AT-908; T-1046. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6963 -
1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de DOMENYS DEL PENEDES. RARO. AT-909; T-1047. MBC.
1 Pesseta. Maig 1937. Aj. de DOMENYS DEL PENEDES. RARO. AT-909; T-1047. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6964 -
50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de DOMENYS DEL PENEDES. RARO. AT-910; T-1048. MBC-.
50 Cèntims. Maig 1937. Aj. de DOMENYS DEL PENEDES. RARO. AT-910; T-1048. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6965 -
1 Pesseta. 12 Maig 1937. Aj. de DOSRIUS. (Sucio). ESCASO. AT-915; T-1053. MBC-.
1 Pesseta. 12 Maig 1937. Aj. de DOSRIUS. (Sucio). ESCASO. AT-915; T-1053. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6966 -
50 Cèntims. 12 Maig 1937. Aj. de DOSRIUS. AT-916; T-1054. MBC+.
50 Cèntims. 12 Maig 1937. Aj. de DOSRIUS. AT-916; T-1054. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6967 -
1 Pesseta. Emissió 1937. C.M. d´EMPORI. (Leves manchitas). ESCASO. AT-927; T-1065. EBC-.
1 Pesseta. Emissió 1937. C.M. d´EMPORI. (Leves manchitas). ESCASO. AT-927; T-1065. EBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6968 -
1 Pesseta. Setembre 1937. C.M. d´ESPARRAGUERA. AT-936e; T-1074e. SC.
1 Pesseta. Setembre 1937. C.M. d´ESPARRAGUERA. AT-936e; T-1074e. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6969 -
10 Cèntims. Aj. d´ESPARREGUERA. Cartón ovalado. RARO. AT-938; T-1076. SC.
10 Cèntims. Aj. d´ESPARREGUERA. Cartón ovalado. RARO. AT-938; T-1076. SC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
494
495
496
497
498
602
603
604