491
492
493
494
495
602
603
604
6930 -
5 Pessetes. 1937. CERCS. UNIÓ DE COOPERADORS. Latón. RARA. L-3108; T-933. MBC.
5 Pessetes. 1937. CERCS. UNIÓ DE COOPERADORS. Latón. RARA. L-3108; T-933. MBC. PESETA SYSTEM: LOCAL ISSUES OF THE CIVIL WAR
6931 -
1 Pesseta. 20 Maig 1937. C.M. de CERVIÀ DE TER. MUY ESCASO. AT-818; T-592. MBC-.
1 Pesseta. 20 Maig 1937. C.M. de CERVIÀ DE TER. MUY ESCASO. AT-818; T-592. MBC-. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6932 -
Lote 2 billetes 25 y 50 Cèntims. Desembre 1937. C.M. de CERVIÀ DE TER. ESCASOS. AT-819/820; T-953/95
6933 -
1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. Color rojo. RARO. AT-831; T-965. MBC+.
1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. Color rojo. RARO. AT-831; T-965. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6934 -
1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. (Algo sucio). RARO. AT-831; T-965. MBC.
1 Pesseta. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. (Algo sucio). RARO. AT-831; T-965. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6935 -
50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. Número impreso en azul. RARO. AT-832a; T-966. EBC+
6936 -
25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. RARO. AT-833; T-967. MBC.
25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. RARO. AT-833; T-967. MBC. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6937 -
25 Cèntims. Juny 1937. Aj. de CIUTADILLA. Cartón. Sin la palabra ´està´. RARO. AT-833a; T-967. MBC+.
6938 -
1 Pesseta. 1 Juny 1938. Aj. de COLLBATÓ. ESCASO. AT-852; T-989. MBC+.
1 Pesseta. 1 Juny 1938. Aj. de COLLBATÓ. ESCASO. AT-852; T-989. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
6939 -
50 Cèntims. 1 Juny 1938. Aj. de COLLBATÓ. ESCASO. AT-853; T-729. MBC+.
50 Cèntims. 1 Juny 1938. Aj. de COLLBATÓ. ESCASO. AT-853; T-729. MBC+. PAPER MONEY OF THE CIVIL WAR: CATALUNYA
491
492
493
494
495
602
603
604