5956 - Lote 9 monedas 2 1/2 (2), 5, 10 (2) y 20 Escudos (4). 1935 a 1966. AR. A EXAMINAR. KM-61, 68, 84, 79Soler & Llach
Lote 9 monedas 2 1/2 (2), 5, 10 (2) y 20 Escudos (4). 1935 a 1966. AR. A EXAMINAR. KM-61, 68, 84, 79, 79a, 80, 80a. MBC+ a EBC.
WORLD COINS: MOZAMBI
Bidding Has ConcludedStart Price : 40.00