5917 - Lote 12 monedas 5 Pesos. 1947 a 1959. AR. A EXAMINAR. KM-465, 466, 467, 468, 469, 470 y 471. MBC a ESoler & Llach
Lote 12 monedas 5 Pesos. 1947 a 1959. AR. A EXAMINAR. KM-465, 466, 467, 468, 469, 470 y 471. MBC a EBC.
WORLD COINS: MEXICO
Bidding Has ConcludedStart Price : 160.00