5306 - Lote 7 monedas 1, 2 (2), 10, 50 Santimi, 1 y 2 Lati. 1922 a 1939. AR, Bronce, Ni. A EXAMINAR. MBC a Soler & Llach
Lote 7 monedas 1, 2 (2), 10, 50 Santimi, 1 y 2 Lati. 1922 a 1939. AR, Bronce, Ni. A EXAMINAR. MBC a EBC.
Bidding Has ConcludedStart Price : 21.00