105 - Mednyánszky László, (1852-1919), Havas csúcsokKieselbach Art Gallery
109,5x180,5cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Mednyánszky, Starting Price: 1800000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800,000.00
114 - Kondor Béla, (1931-1972), Menyasszony és volegény (Menyegzo), 1960Kieselbach Art Gallery
36x27,5cm, aranyfüst, olaj, farost, Jelezve balra lent: Kondor 1960, Starting Price: 2500000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500,000.00
116 - Kádár Béla, (1877-1956), Találkozás, 1920-as évekKieselbach Art Gallery
28,5x42,5cm, tempera, papír, Jelezve jobbra lent: Kádár Béla, Starting Price: 2400000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,400,000.00
117 - Farkas István, (1887-1944), A kisvasút (Sorompónál), 1934Kieselbach Art Gallery
81x100cm, olaj, falemez, Jelezve balra lent: Farkas Párizs 1934, VÉDETT, Starting Price: 15000000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 15,000,000.00
141 - Zichy Mihály, (1827-1966), Keleti szépség, 1862Kieselbach Art Gallery
48,5x30,5cm, vegyes technika, pergamen, Jelezve jobbra lent: Zichy 1862, Starting Price: 450000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 450,000.00
144 - Segal, Artur, (Iasi, 1875-1944, London), A szerzetes álmaKieselbach Art Gallery
69,5x89cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: A.Segal, Starting Price: 6000000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 6,000,000.00