204 - Ábrányi Lajos, Eördög, (1849-1901), Versenyló, 1899Kieselbach Art Gallery
55,5x68,5cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Ábrányi Lajos 1899, Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
206 - Hermann, Kern, (Liptóújvár, 1839-1912 Maria-Enzersdorf), Legénybúcsú, 1881Kieselbach Art Gallery
83,5x135,5cm, olaj, vászon, Jelezve lent: Kern Hermann, Starting Price: 2500000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500,000.00
215 - Fényes Adolf, (1867-1945), Tavasz a Zagyva menténKieselbach Art Gallery
77,5x97,5cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Fényes Adolf, Starting Price: 1500000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500,000.00