159 - Markó Ferenc, (1832-1874), Udvarlás, 1866Kieselbach Art Gallery
62x93,5cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: Markó F. Pesten 1866, Starting Price: 1700000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,700,000.00
163 - Kádár Béla, (1877-1956), Lovas kompozíció figurákkal, 1920-as évekKieselbach Art Gallery
28,5x42,5cm, tempera, papír, Jelezve balra lent: Kádár Béla, Starting Price: 2400000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,400,000.00
166 - Heydendahl, Joseph, (Düsseldorf, 1844-1906, Düsseldorf), Este a falubanKieselbach Art Gallery
65x95cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Heydendahl, Starting Price: 180000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00
172 - Márffy Ödön, (1878-1959), Önarckép ecsettel, 1930 körülKieselbach Art Gallery
93,5x66,5cm, olaj, vászon, Jn., Starting Price: 2500000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500,000.00
175 - Vaszary János, (1867-1939), Fiatalkori önarckép, 1886Kieselbach Art Gallery
35,5x27,5cm, ceruza, fedofehér, papír, Jelezve balra lent: 86 VJ, Starting Price: 60000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 60,000.00
176 - Kernstok Károly, (1873-1940), Liget délutáni napsütésben, 1904Kieselbach Art Gallery
103x89,5cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: Kernstok Károly 1904, Starting Price: 1400000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,400,000.00
177 - Kovács Mihály, (1818-1892), Önarckép, 1852Kieselbach Art Gallery
Bidding Has ConcludedEstimate : 750,000.00
190 - Alois Hans Schramm, (Bécs, 1864-1919, Bécs), No gitárral, 1905Kieselbach Art Gallery
40,5x64cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Al Schram 1905, Starting Price: 450000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 450,000.00
193 - Georg Fischhof, (Bécs, 1851-1920, Bécs), Tehenek az erdoszélen, 1909Kieselbach Art Gallery
68x55cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: G. Fischhof 909, Starting Price: 160000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 160,000.00