3 - Nagy István, (1873-1937), Kékkendos asszony, 1917Kieselbach Art Gallery
43,5x30,5cm, pasztell, papír, Jelezve jobbra lent: Nagy István 1917 , Starting Price: 120000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 120,000.00
6 - Exter, Julius, Ludwigshafen, 1863-1939, Feldweis am Chiemsee), KávéházbanKieselbach Art Gallery
45x60cm, olaj, karton, Jn., Starting Price: 650000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 650,000.00
16 - Uitz Béla, (1887-1972), Ülo no, 1918Kieselbach Art Gallery
73x54,5cm, diófapác, tus, papír, Jelezve balra lent: Uitz B 918 VIII, Starting Price: 3500000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,500,000.00
20 - Skuteczky Döme, (1850-1921), Elso lépés, 1888Kieselbach Art Gallery
6,5x12,5cm, olaj, fa, Jelezve jobbra lent: SD 88, Starting Price: 180000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 180,000.00
21 - Schweniger, Carl, ifj., (Bécs,1854-1903, Bécs), Kastélyban Kieselbach Art Gallery
63x50cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: C. Schweniger Wien-, Starting Price: 400000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 400,000.00
22 - Richter, Wilhelm, (Bécs,1824-1892, Bécs), Rókavadászat, 1870Kieselbach Art Gallery
50x63cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Wilh. Richter 1870, Starting Price: 380000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 380,000.00
23 - Büttner, Heléné, Berlin, 1861-1947,?), Indian Star, 1888Kieselbach Art Gallery
45,5x60cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: Héléne Büttner 1888, Starting Price: 220000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 220,000.00
24 - Richter, Wilhelm, (Bécs,1824-1892, Bécs), RókavadászatKieselbach Art Gallery
53,5x66cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: Wilh. Richter, Starting Price: 380000 HUF.
25 - Büttner, Heléné, Berlin, 1861-1947,?), Úrlovas oszi tájbanKieselbach Art Gallery
59,5x75,5cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: Héléne Büttner, Starting Price: 280000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 280,000.00
26 - Richter, Wilhelm, (Bécs,1824-1892, Bécs), Zsoké kék mellényben, 1887Kieselbach Art Gallery
60x76cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: W Richter 1887, Starting Price: 280000 HUF.
28 - Bühlmayer, Conrad, Bécs, 1835-1883, Bécs), MezonKieselbach Art Gallery
60,5x84cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Bühlmayer, Starting Price: 600000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 600,000.00
29 - Blaas v. Julius, (Albano, 1845-1922,?), Versenyló, 1910Kieselbach Art Gallery
57x74cm, olaj, vászon, Jelezve balra lent: Julius von Blaas 1910, Starting Price: 380000 HUF.
31 - Igler Gusztáv (Igler, Gustaw), (Sopron, 1842-1938, München), Zongorázó leányKieselbach Art Gallery
67x51cm, olaj, vászon, Jeleve jobbra lent: Gust. Igler München , Starting Price: 500000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 500,000.00
34 - Jendrassik Jeno, (1860-1919), Dinnyeszüret, 1897Kieselbach Art Gallery
125,5x80,5cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Jendrassik Jeno Szaján 1897, Starting Price: 800000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 800,000.00
41 - Cheriane (Chéri-Anne, Mme Léon- Paul Fargue), (Párizs, 1900-?), LiliomcsokorKieselbach Art Gallery
64,5x92cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra fent: Cheriane, Starting Price: 550000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 550,000.00
43 - Vaszkó Ödön, (1896-1945), Mutermi csendélet, 1929Kieselbach Art Gallery
55x68,5cm, olaj, vászon, Jelezve jobbra lent: Vaszkó Ödön 929. III., Starting Price: 1200000 HUF.
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200,000.00