1 Pesseta. -  1 Juny 1937. -  C.M. de POBLE DEL LLIERCA. -  ESCASO. AT-1931; T-2227. EBC-. -  -6468 - 1 Pesseta. - 1 Juny 1937. - C.M. de POBLE DEL LLIERCA. - ESCASO. AT-1931; T-2227. EBC-. - -
1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. de POBLE DEL LLIERCA. ESCASO. AT-1931; T-2227. EBC-.

1 Pesseta. -  1 Juny 1937. -  C.M. de POBLE DE LLIERCA. -  (Sucio). AT-1931a; T-2227a. MBC+. -  -6469 - 1 Pesseta. - 1 Juny 1937. - C.M. de POBLE DE LLIERCA. - (Sucio). AT-1931a; T-2227a. MBC+. - -
1 Pesseta. 1 Juny 1937. C.M. de POBLE DE LLIERCA. (Sucio). AT-1931a; T-2227a. MBC+.

0´25 Pessetes. -  9 Maig 1937. -  Aj. de POLINYÀ. -  ESCASO. AT-1940; T-2236. SC. -  -6470 - 0´25 Pessetes. - 9 Maig 1937. - Aj. de POLINYÀ. - ESCASO. AT-1940; T-2236. SC. - -
0´25 Pessetes. 9 Maig 1937. Aj. de POLINYÀ. ESCASO. AT-1940; T-2236. SC.

1 Pesseta. -  17 Febrer 1937. -  Aj. de PONT D´ARMENTERA. -  (Sucio). MUY RARO. AT-1941; T-2237. MBC6471 - 1 Pesseta. - 17 Febrer 1937. - Aj. de PONT D´ARMENTERA. - (Sucio). MUY RARO. AT-1941; T-2237. MBC
1 Pesseta. 17 Febrer 1937. Aj. de PONT D´ARMENTERA. (Sucio). MUY RARO. AT-1941; T-2237. MBC.

1 Pesseta. -  7 Setembre 1937. -  Aj. de PONT D´ARMENTERA. -  ESCASO. AT-1943; T-2239. SC. -  -6472 - 1 Pesseta. - 7 Setembre 1937. - Aj. de PONT D´ARMENTERA. - ESCASO. AT-1943; T-2239. SC. - -
1 Pesseta. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ARMENTERA. ESCASO. AT-1943; T-2239. SC.

1 Pesseta. -  7 Setembre 1937. -  Aj. de PONT D´ARMENTERA. -  ESCASO. AT-1943; T-2239. MBC. -  -6473 - 1 Pesseta. - 7 Setembre 1937. - Aj. de PONT D´ARMENTERA. - ESCASO. AT-1943; T-2239. MBC. - -
1 Pesseta. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ARMENTERA. ESCASO. AT-1943; T-2239. MBC.

50 Cèntims. -  7 Setembre 1937. -  Aj. de PONT D´ARMENTERA. -  ESCASO. AT-1944; T-2240. MBC-. -  -6474 - 50 Cèntims. - 7 Setembre 1937. - Aj. de PONT D´ARMENTERA. - ESCASO. AT-1944; T-2240. MBC-. - -
50 Cèntims. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ARMENTERA. ESCASO. AT-1944; T-2240. MBC-.

25 Cèntims. -  7 Setembre 1937. -  Aj. de PONT D´ARMENTERA. -  Dos comas detrás ´l´Alcalde´. ESCASO.6475 - 25 Cèntims. - 7 Setembre 1937. - Aj. de PONT D´ARMENTERA. - Dos comas detrás ´l´Alcalde´. ESCASO.
25 Cèntims. 7 Setembre 1937. Aj. de PONT D´ARMENTERA. Dos comas detrás ´l´Alcalde´. ESCASO. AT-1945b; T-2241b. MBC+.

1 Pesseta. -  1937. -  C.M. PONT DE SUERT. -  (Sucio. Muy usado). ESCASO. AT-1946; T-2244. MBC-. -6476 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. PONT DE SUERT. - (Sucio. Muy usado). ESCASO. AT-1946; T-2244. MBC-. -
1 Pesseta. 1937. C.M. PONT DE SUERT. (Sucio. Muy usado). ESCASO. AT-1946; T-2244. MBC-.

1 Pesseta. -  1937. -  C.M. de PONT DE SUERT. -  Tampón en anverso. (Sucio). ESCASO. AT-1947a; T-2246477 - 1 Pesseta. - 1937. - C.M. de PONT DE SUERT. - Tampón en anverso. (Sucio). ESCASO. AT-1947a; T-224
1 Pesseta. 1937. C.M. de PONT DE SUERT. Tampón en anverso. (Sucio). ESCASO. AT-1947a; T-2245c. MBC+.