10 Cèntims. -  27 Octubre 1937. -  Aj. de MAÇANET DE LA SELVA. -  AT-1392; T-1588. EBC-. -  -6268 - 10 Cèntims. - 27 Octubre 1937. - Aj. de MAÇANET DE LA SELVA. - AT-1392; T-1588. EBC-. - -
10 Cèntims. 27 Octubre 1937. Aj. de MAÇANET DE LA SELVA. AT-1392; T-1588. EBC-.

50 Cèntims. -  Setembre 1937. -  Aj. de MAIÀ DE MONTCAL. -  RARO. AT-1395; T-1592. SC. -  -6269 - 50 Cèntims. - Setembre 1937. - Aj. de MAIÀ DE MONTCAL. - RARO. AT-1395; T-1592. SC. - -
50 Cèntims. Setembre 1937. Aj. de MAIÀ DE MONTCAL. RARO. AT-1395; T-1592. SC.

25 Cèntims. -  Setembre 1937. -  Aj. de MAIÀ DE MONTCAL. -  RARO. AT-1396; T-1593. SC. -  -6270 - 25 Cèntims. - Setembre 1937. - Aj. de MAIÀ DE MONTCAL. - RARO. AT-1396; T-1593. SC. - -
25 Cèntims. Setembre 1937. Aj. de MAIÀ DE MONTCAL. RARO. AT-1396; T-1593. SC.

1 Pesseta. -  1 Juliol 1937. -  C.M. de MAIALS. -  (Sucio. Roturas). RARO. AT-1397; T-1595. MBC-. -6271 - 1 Pesseta. - 1 Juliol 1937. - C.M. de MAIALS. - (Sucio. Roturas). RARO. AT-1397; T-1595. MBC-. -
1 Pesseta. 1 Juliol 1937. C.M. de MAIALS. (Sucio. Roturas). RARO. AT-1397; T-1595. MBC-.

50 Cèntims. -  1 Juliol 1937. -  C.M. de MAIALS. -  (Sucio. Roturas). RARO. AT-1398; T-1596. MBC-. -6272 - 50 Cèntims. - 1 Juliol 1937. - C.M. de MAIALS. - (Sucio. Roturas). RARO. AT-1398; T-1596. MBC-. -
50 Cèntims. 1 Juliol 1937. C.M. de MAIALS. (Sucio. Roturas). RARO. AT-1398; T-1596. MBC-.

25 Cèntims. -  1 Juliol 1937. -  C.M. de MAIALS. -  (Sucio. Roturas). RARO. AT-1399; T-1597. MBC-. -6273 - 25 Cèntims. - 1 Juliol 1937. - C.M. de MAIALS. - (Sucio. Roturas). RARO. AT-1399; T-1597. MBC-. -
25 Cèntims. 1 Juliol 1937. C.M. de MAIALS. (Sucio. Roturas). RARO. AT-1399; T-1597. MBC-.

50 Cèntims. -  Juny 1937. -  Aj. de MALDA. -  Cartón. (Algo sucio). RARO. AT-1401; T-1599. MBC-. -6274 - 50 Cèntims. - Juny 1937. - Aj. de MALDA. - Cartón. (Algo sucio). RARO. AT-1401; T-1599. MBC-. -
50 Cèntims. Juny 1937. Aj. de MALDA. Cartón. (Algo sucio). RARO. AT-1401; T-1599. MBC-.

1 Pesseta. -  26 Maig 1937. -  Aj. de MALGRAT. -  ESCASO. AT-1405; T-1605. MBC. -  -6275 - 1 Pesseta. - 26 Maig 1937. - Aj. de MALGRAT. - ESCASO. AT-1405; T-1605. MBC. - -
1 Pesseta. 26 Maig 1937. Aj. de MALGRAT. ESCASO. AT-1405; T-1605. MBC.

1 Pesseta. -  1 Juny 1937. -  Aj. de MALLA i MIRAMBERC. -  AT-1415; T-1615. EBC+. -  -6276 - 1 Pesseta. - 1 Juny 1937. - Aj. de MALLA i MIRAMBERC. - AT-1415; T-1615. EBC+. - -
1 Pesseta. 1 Juny 1937. Aj. de MALLA i MIRAMBERC. AT-1415; T-1615. EBC+.

1 Pesseta. -  1 Juny 1937. -  Aj. de MALLA I MIRAMBERC. -  (Pequeña rotura). ESCASO. AT-1415a; T-1616277 - 1 Pesseta. - 1 Juny 1937. - Aj. de MALLA I MIRAMBERC. - (Pequeña rotura). ESCASO. AT-1415a; T-161
1 Pesseta. 1 Juny 1937. Aj. de MALLA I MIRAMBERC. (Pequeña rotura). ESCASO. AT-1415a; T-1615. MBC+.