1 Pesseta. -  Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. -  AT-1344; T-1541. MBC+. -  -6248 - 1 Pesseta. - Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. - AT-1344; T-1541. MBC+. - -
1 Pesseta. Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. AT-1344; T-1541. MBC+.

50 Cèntims. -  Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. -  (Algo sucio). AT-1345; T-1542. MBC. -  -6249 - 50 Cèntims. - Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. - (Algo sucio). AT-1345; T-1542. MBC. - -
50 Cèntims. Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. (Algo sucio). AT-1345; T-1542. MBC.

25 Cèntims. -  Novembre 1937. -  Aj. de LLEVANTÍ DE MAR. -  ESCASO. AT-1346; T-1543. MBC+. -  -6250 - 25 Cèntims. - Novembre 1937. - Aj. de LLEVANTÍ DE MAR. - ESCASO. AT-1346; T-1543. MBC+. - -
25 Cèntims. Novembre 1937. Aj. de LLEVANTÍ DE MAR. ESCASO. AT-1346; T-1543. MBC+.

25 Cèntims. -  Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. -  (Algo sucio. Pequeñas roturas). AT-1346; T-1543. MBC6251 - 25 Cèntims. - Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. - (Algo sucio. Pequeñas roturas). AT-1346; T-1543. MBC
25 Cèntims. Aj. de LLEVANTI DE LLOBREGAT. (Algo sucio. Pequeñas roturas). AT-1346; T-1543. MBC.

1 Pesseta. -  Març 1937. -  Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. -  (Manchas de cinta adhesiva en los márgene6252 - 1 Pesseta. - Març 1937. - Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. - (Manchas de cinta adhesiva en los márgene
1 Pesseta. Març 1937. Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. (Manchas de cinta adhesiva en los márgenes). RARO. AT-1368; T-1560. MBC.

50 Cèntims. -  Març 1937. -  Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. -  RARO. AT-1369; T-1561. MBC+. -  -6253 - 50 Cèntims. - Març 1937. - Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. - RARO. AT-1369; T-1561. MBC+. - -
50 Cèntims. Març 1937. Aj. de LLORENÇ DEL PENEDÈS. RARO. AT-1369; T-1561. MBC+.

Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. -  19 Març 1937. -  C.M. de LLORENS DEL PANADÈS. -  (Manchit6254 - Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. - 19 Març 1937. - C.M. de LLORENS DEL PANADÈS. - (Manchit
Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 19 Març 1937. C.M. de LLORENS DEL PANADÈS. (Manchitas). AT-1370/71; T-1562/63. MBC+.

Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta - . 19 Març 1937. -  C.M. de LLORENS DEL PANADÈS. -  AT-1370/6255 - Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta - . 19 Març 1937. - C.M. de LLORENS DEL PANADÈS. - AT-1370/
Lote 2 billetes 25 Cèntims y 1 Pesseta. 19 Març 1937. C.M. de LLORENS DEL PANADÈS. AT-1370/71; T-1562/63. MBC y EBC-.

1 Pesseta. -  M.C. de MORUNYS. -  Frimas en rojo. RARO. AT-1630d; T-1564. MBC. -  -6256 - 1 Pesseta. - M.C. de MORUNYS. - Frimas en rojo. RARO. AT-1630d; T-1564. MBC. - -
1 Pesseta. M.C. de MORUNYS. Frimas en rojo. RARO. AT-1630d; T-1564. MBC.

1 Pesseta. -  Març 1937. -  M.C. de MORUNYS. -  Sin firmas ni tampones al dorso. (Sucio). RARO. AT-16257 - 1 Pesseta. - Març 1937. - M.C. de MORUNYS. - Sin firmas ni tampones al dorso. (Sucio). RARO. AT-1
1 Pesseta. Març 1937. M.C. de MORUNYS. Sin firmas ni tampones al dorso. (Sucio). RARO. AT-1630g; T-1564g. MBC-.