7353 - ELASTOLIN FIGURER, 6 st, 1930-40-tal, per...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,000.00 - 2,500.00
7355 - ELASTOLIN TYSKA SOLDATER, 15 st, 1930-40-t...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,200.00 - 1,500.00
7356 - MÄRKLIN, H0, TWE 700B.2, 1936-39, metallsj...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN, H0, TWE 700B.2, 1936-39, metallsjuk motorboggi, omställningsspak fram/bak skadad, funktion ej testad, smärre lackskador
Bidding Has ConcludedEstimate : 20,000.00 - 21,000.00
7357 - MÄRKLIN, H0, 3030.1, 1958-61, svenskt Litt...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 6,000.00 - 6,500.00
7358 - MÄRKLIN, H0,311g.7, 1952-55, 4515.1, 1950...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 5,000.00 - 6,000.00
7359 - MÄRKLIN MOTORVAGNSTÅG, H0, schweiziskt TEE...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,500.00 - 4,000.00
7360 - HORNBY, BING och FANDER, 0 och 1, Hornby 0...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 2,500.00 - 3,000.00
7361 - MÄRKLIN och KRAUSS, 0, RS 1050, axelföljd...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,800.00 - 2,000.00
7362 - GEBRÜDER BING STATIONSBYGGNAD, 1920-tal, l...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,500.00
7364 - MÄRKLIN LOK och VAGNAR, H0, 3030.3, SJ:s e...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN LOK och VAGNAR, H0, 3030.3, SJ:s ellok litt. Da, 3 st. 4072, svenska snälltågsvagnar
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,500.00 - 2,000.00
7365 - MÄRKLIN LOK och VAGNAR, H0, 3053.3, DB:s e...AB Stockholms Auktionsverk
7373 - MÄRKLIN VAGNAR, H0, 3 st. tankvagnar, 4648...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN VAGNAR, H0, 3 st. tankvagnar, 4648.2 “GASOLIN“, 2 st. 4628.1 “VTG“, samtliga i originalkartong
Bidding Has ConcludedEstimate : 1,000.00 - 1,200.00
7374 - MÄRKLIN, H0, 1952-54, tankvagn “Gasolin, M...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN, H0, 1952-54, tankvagn “Gasolin, Motanol“; diverse lackskador, vingmutter till tanklocket skadat
7375 - MÄRKLIN, H0, 3005.4/DA800, 1957-58, skadad...AB Stockholms Auktionsverk
7378 - POCHER VAGNAR, H0, 3 st. godsvagnar, “A-B...AB Stockholms Auktionsverk
POCHER VAGNAR, H0, 3 st. godsvagnar, “A-B ÅKERLUND & RAUSING“, “FRUKTNORLIN“, “Pschorr-Bräu“
7380 - POCHER VAGNAR, H0, 6 st. godsvagnar; “A-B...AB Stockholms Auktionsverk
7381 - FLEISCHMANN 0, urverksdrivet ånglok, tvåax...AB Stockholms Auktionsverk
7388 - VATTENLINJEMODELLER, 35 st, före 1950, ens...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedEstimate : 3,000.00 - 3,500.00
7390 - ARNOLD OCEANÅNGARE, 1940-tal, lackerad plå...AB Stockholms Auktionsverk
7392 - HORNBY SPORTBÅT, 1930-tal, märkt: “Hawk“,...AB Stockholms Auktionsverk
7393 - LEHMANN “TAKU “ No 671, 1913-35, torpedbåt...AB Stockholms Auktionsverk
7395 - U-BÅT, 1910-20-tal, sannolikt Bing, grålac...AB Stockholms Auktionsverk
7397 - BANDAI DC 8 “CLIPPER METEOR“, 1950-60-tal,...AB Stockholms Auktionsverk
7398 - GÜNTERMAN FLYGPLAN “A720“, 1920-30-tal, i...AB Stockholms Auktionsverk