7344 - C.B.G., PARIS TENNFIGURER, 24 st, 1900-191...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 1,200.00 - 1,500.00
7345 - GAMLA TENNGJUTERIET TENNFIGURER, 24 st, 19...AB Stockholms Auktionsverk
GAMLA TENNGJUTERIET TENNFIGURER, 24 st, 1920-tal, karoliner och ryssar, originalkartonger, svenskt infanteri, Narva, ryskt infanteri, Narva, 40 mm hal
7348 - GOTTSTEIN, WIMOR, OCHEL MFL. TENNFIGURER,...AB Stockholms Auktionsverk
GOTTSTEIN, WIMOR, OCHEL MFL. TENNFIGURER, ca 200 st, 1950-60-tal, 30 mm, silhuett, från olika tidsepoker, i 11 anpassade kartonger; omålade
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 800.00 - 1,000.00
7350 - TENNGJUTERIET MARS TENNFIGURER, ca 90 st,...AB Stockholms Auktionsverk
TENNGJUTERIET MARS TENNFIGURER, ca 90 st, 1910-20-tal, 40 mm silhuett, fabrikshellackerade, ur serierna “Vikingar“ och “Slaget vid Brunkeberg 1471“, i
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 1,000.00 - 1,200.00
7353 - ELASTOLIN FIGURER, 6 st, 1930-40-tal, per...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 2,000.00 - 2,500.00
7355 - ELASTOLIN TYSKA SOLDATER, 15 st, 1930-40-t...AB Stockholms Auktionsverk
7356 - MÄRKLIN, H0, TWE 700B.2, 1936-39, metallsj...AB Stockholms Auktionsverk
MÄRKLIN, H0, TWE 700B.2, 1936-39, metallsjuk motorboggi, omställningsspak fram/bak skadad, funktion ej testad, smärre lackskador
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 20,000.00 - 21,000.00
7357 - MÄRKLIN, H0, 3030.1, 1958-61, svenskt Litt...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 6,000.00 - 6,500.00
7358 - MÄRKLIN, H0,311g.7, 1952-55, 4515.1, 1950...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 5,000.00 - 6,000.00
7359 - MÄRKLIN MOTORVAGNSTÅG, H0, schweiziskt TEE...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 3,500.00 - 4,000.00
7360 - HORNBY, BING och FANDER, 0 och 1, Hornby 0...AB Stockholms Auktionsverk
Bidding Has ConcludedQuantity : 1 | Estimate : 2,500.00 - 3,000.00